PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=280353}

Człowiek na krawędzi

Man on a Ledge
6,8 70 389
ocen
6,8 10 1 70389
5,7 7
ocen krytyków
Człowiek na krawędzi
powrót do forum filmu Człowiek na krawędzi

Nie polecam naprawde, brak spojnosci, ale to jakiejkolwiek.
Muzyczka kupiona na serwisach z podkladami za $20 / sciezke,
bardzo slaba gra aktorska, do tego dochodza takie obciachowe stereotypy
oraz naciagane dialogi.

Nie wiem kto daje temu czemus 7/10. Ja daje 2.4/10 - i to tylko dlatego,
ze przynajmniej praca kamery oraz montaz daje rade.

ocenił(a) film na 7
habit_uk

"Praca kamery i montaz" - fachowiec za dyche.

televisjon

Czy ja Cie obrazam. znasz moje kompetencje? znawco tanich win za 3.95 ?
pomysl nastepnym razem zanim kogos obrazisz polski bucu.

ocenił(a) film na 7
habit_uk

No faktycznie, ty nikogo nie obrażasz. Dzięki za info ile kosztują tanie wina bo nawet nie wiedziałem.

televisjon

Chcialem Ci uswiadomic tylko jak sie ktos czuje, tak jak Ty sie poczules. Moze nastpnym razem zamiast kpic, albo zamkniesz dziob, albo wyrazisz swoja opinie nie obrazajac nikogo.
Ja tez nie wiem ile kosztuja tanie wina. Pozdrawiam i wiecej umiaru na przyszlosc !

ocenił(a) film na 7
habit_uk

"Ja tez nie wiem ile kosztuja tanie wina" a w poprzednim poscie "znawco tanich win za 3.95 ?". Piszesz o umiarze, a sam obrzuciles wyzwiskami dwa razy. To dwa razy wiecej niz osoba, ktorej zarzucasz obrazanie innych. Caly Twoja wypowiedz jest szczytem hipokryzji i debilizmu, uciekasz do kata nie szczedzac przy tym okazji, zeby odwrocic kota ogonem. Jestes zalosny i mam nadzieje, ze kiedys Cie ktos odstrzeli. Nie pozdrawiam i spie***laj.

avalan666

Masz problem z soba. Nie skomentuje wogole tego co wyrzygales pyskiem. A za takie twoje chetki czy mnie ktos odstrzeli, to w zasadzie moglibysmy sie spotkac w sadzie. Zrob cos dla siebie i sam sie odstrzel bezczelny typku.

habit_uk

nie zgodzę się:) może i naciągana historia ale film trzyma w napięciu i ciekawi. Zdecydowanie nie zasłużył na Twoje 2/10

ocenił(a) film na 4
ruski011

Film jak flami z olejem, jedyny plus to kolorystyczne dialogi tej latynoski z jej boyem.

ocenił(a) film na 3
Sknerus89

Kobietka niczego sobie a sam film naciągany jak cholera.Mało wymagającym się spodoba.

GrimReaper76

co w tym dziwnego że naciągany? przecież to film:) w dzisiejszych czasach nawet filmy na faktach są naciągane by ubarwić historię

ocenił(a) film na 8
ruski011

jak dla mnie film bardzo dobry,ciekawa fabuła ,nie mam zastrzeźeń do gry aktorskiej, mysle ze nie ma sie co sugerować oceną habit_uk

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones