PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=280353}

Człowiek na krawędzi

Man on a Ledge
6,8 70 365
ocen
6,8 10 1 70365
5,7 6
ocen krytyków
Człowiek na krawędzi
powrót do forum filmu Człowiek na krawędzi

Chciałam dowiedzieć się czy wg Was główny bohater podmienił wczesniej ów diament?
Tylko niby kiedy? Zastanowił mnie dialog pomiędzy Nickiem, a pania negocjatorką, kiedy to
ona pyta się "co z diamentem"? Nurtuje mnie to:D pozdrawiam

ocenił(a) film na 7
pinkchampagne

Kiedy podmienił, bo nie rozumiem? Diament był cały czas w sejfie obok skarbca. Kiedy Englander zabrał go z sejfu oni mu go zabrali i dali Nickowi. Nie wiem o jakiej podmianie mówisz.

ocenił(a) film na 7
Piotroszczak

no tak :) tylko w momencie kiedy ta detektyw zabiera Nicka z aresztu, kiedy jest już niewinny, to pyta co zrobił z kamieniem *tak jak gdyby go miał,a przeciez nie), a on, że to tajemnica;p

ocenił(a) film na 9
pinkchampagne

Ona się go zapytała jak zdobył ten diament, więc aby jej opowiedział o tej całej akcji, którą wykonał braciszek z dziewczyną ;) Nie ma w tym podtekstów ani ukrytej prawdy.

ocenił(a) film na 7
martha_the

Dokładnie. Diament przecież wyciągnął z kieszeni Englanderowi na oczach całej publiki, nawet jakby chciał to i tak by nie dał rady. A pani detektyw chodziło oczywiście o to jak udało im się ukraść go ze skarbca :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones