PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=280353}

Człowiek na krawędzi

Man on a Ledge
6,8 70 357
ocen
6,8 10 1 70357
5,7 6
ocen krytyków
Człowiek na krawędzi
powrót do forum filmu Człowiek na krawędzi

zobaczyłem go sugerując sie oceną z filmwebu, ale muszę chyba bardziej z dystansem brać te oceny. postacie papierowe, akcja przewidywalna, nieścisłości tak banalne że czułem sie jakby mnie ktoś robił za idiote.
do tego bohater który nie budzi wcale sympatii.
o bzdurach które są w tym filmie jest już wiele wątków. ale najbardziej mnie rozbawiło to że oddział specjalny wpada do hotelu i strzela ostrą amunicją pomiędzy pokojami w których mieszkają goscie :)
przeciez w normalnej sytuacji przed akcją policji piętro by było oczyszczone!!

PS skok końcowy to pasował do bajki ze strusiem pędziwiatrem

xunix

Z tą bronią to jedyna głupota, ale film dobry! Ocena według mnie jest za niska.
A Ty jak oceniasz Adrenalinę i Transportera na 10 w którym tłuką się jak w Tekkenie. To mi Cie szkoda.

bobek2310

bo te filmy to odmóżdżacze- nikt nie sugeruje że mają jakieś wartości. a poza tym lubię stathama :D

a w man on ledge cały czas starają sie wciskać że to jest prawdziwe

xunix

Totalna porażka - zawsze dziwi mnie jednak fakt istnienia w tych kiepskich filmach fajnych aktorów jak np Ed Harris

ocenił(a) film na 8
xunix

Film jest bardzo dobry, a jak Ci nie pasuje to wróć do Crank'a - fabuła w sam raz dla Ciebie.

ocenił(a) film na 7
xunix

film niestety ma spore nieścisłości, mozna by rzec bardzo spore, ale ogląda go się bardzo dobrze, jak ktoś lubi sensację to polecam. jedyne co mnie denerwowało w tym filmie to pani negocjator, bardzo cieniutko zagrane ... poza tym spoko

ocenił(a) film na 8
xunix

No faktycznie ta scena z tym skokiem jest bardzo naciągana ale co do reszty nie zgadzam się ! ta reszta jak dla mnie jest nieźle skonstruowanym kryminałem z pięknymi kobietami i ekranową rozróbą. Reżyser zrobił wszystko, żeby trzymać widza w napięciu i niepewności.

tomucho77

przecież w tym filmie jedna niedorzeczność goni drugą. ale jest wiele takich wątków więc nie będę do tego nawiązywać

nawiąże do trzymania w niepewności- nie wierzę że oczekiwałeś innego zakończenia...(no może poza super skokiem ala spiderman)

ocenił(a) film na 8
xunix

Ale na tamte niedorzeczności można przymknąć oczy a na ten skok nie !

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones