PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=280353}

Człowiek na krawędzi

Man on a Ledge
6,8 70 365
ocen
6,8 10 1 70365
5,7 6
ocen krytyków
Człowiek na krawędzi
powrót do forum filmu Człowiek na krawędzi

Poszukuje filmu z lat 80-tych lub 90-tych niestety film oglądałem bardzo bardzo dawno temu i pamiętam tylko szczątkowe informacje . Film ma charakter młodzieżowy tak ogólnie głównym bohaterem jest chłopak jeżdżący na rowerze chyba kolarzówce który czego nie jestem pewien przenosi się do nowego miasta lub nowej szkoły i tam zadziera z miejscowymi chuliganami i tak pare razy udaje mu się trafnie wejśc im w parade że zakochuje się w nim dziewczyna z tego gangu która przy okazji jest dziewczyną przywódcy chuliganów przez co chłopak ma dodatkowe kłopoty między innymi zostaje mu zniszczony rower. Z takich szczegółów to pamiętam jeszcze że co BARDZO WAŻNE film zaczyna się od sceny jak ten właśnie chłopak w nocy jedzie na rowerze w ujęciu pokazane są nogi jak pedałuje na tym rowerze ( jest to scena gdy jeszcze pokazują sie napisy początkowe) a ci chuligani na jakimś murze czy ścianie czy jakimś płocie albo przystanku już nie pamiętam malują grafiti i ten chłopak najeżdża na nich i przeszkadza im ale już nie pamiętam w jaki sposób czy maluje po nich sprayem czy oblewa farbą ale dosyc skuteczny i odjeżdża a później oni go namierzą w tej szkole wydaje mi się że jest tam taka scena gdzie ten chłopak spotyka tą dziewczyne na jakiejś potańcówce a a chłopaki z gangu planują zemste wydaje mi się jeszcze że ten chłopak miał golege który grał w jakiejś kapeli ale tego nie jestem pewien Wiem że to nie wiele ale tyle pamiętam a szukam tego filmu już ładnych pare lat.../ NIE JEST TO KARATE KID

pawik1

dziwnym trafem mogę tylko powiedzieć że nieco podobny film był rok temu o tyt. "The Ledge" http://www.filmweb.pl/film/Ledge%2C+The-2011-562677

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones