PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10758}

Człowiek prezydenta

The President's Man
5,8 2 638
ocen
5,8 10 1 2638
Człowiek prezydenta
powrót do forum filmu Człowiek prezydenta

niezła bitka była, nie było nudy, właśnie w tego typu filmach chodzi o dobrą bitkę, a nie o jakiś tam dramat, tego co chciałem to dostałem od tego filmu, nie rozumiem skamlących piesków nad tym filmem, jeśli go oceniają przez to, że to film tv, klasa C, bez sensu totalnie, filmy z norissem opierają sie na dobrej bitce z czego on słynie, bo robi to najlepiej i się w tym sprawdza jako aktor kina akcji, a nie jakis tam łzawych dramatów, siedzi w tym w czym jest dobry, 7/10.

ocenił(a) film na 6
herkules5_56

zgadza się,wczoraj oglądałem go 3 raz na polsacie i potwierdzam twoje słowa

ocenił(a) film na 3
herkules5_56

Słusznie, że o pieskach wspomniałeś, bo gdybym miał ten film opisać jako danie, zacytowałbym tekst Bogusia z "Psów". Kotlet z psa trzeciej kategorii, pomielony razem z budą i wysmażony po raz ósmy na zjełczałym oleju VPower. Scenariusz do bólu przewidywalny, zarówno początek jak i zakończenie. A walki też naiwnie zrobione.
Jak ktoś chce przyzwoity film akcji film z Czakiem, niech lepiej obejrzy: "Kod milczenia", "Samotny wilk McQuade" albo "Zaginiony w akcji". Bo "Człowiek prezydenta" to wg mnie gniot.

herkules5_56

Zgadzam się. Dla mnie 9/10 ;) A fabuła była dobra ;) Pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones