PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=4172}

Człowiek przyszłości

Bicentennial Man
7,2 27 474
oceny
7,2 10 1 27474
Człowiek przyszłości
powrót do forum filmu Człowiek przyszłości

Łza się w oku kręci... Po raz kolejny oglądałem ten film z ogromnym zainteresowaniem... Cudowne przedstawienie ludzkiej psychiki i osobowości. Robot ale bardziej ludzki niż większość z nas. Wszystko na temat tego filmu zostało już napisane.Nota bardzo mocne 8

Jaberwoocky1

Tak to piękny i madry film...8/10



ocenił(a) film na 9
Jaberwoocky1

Film oglądałam kilka razy i nie zamierzam na tym skończyć. Myślę, że zaspokoi gusta widza w każdym wieku, pomijając w wypowiedzi wgłębianie się w fabułę filmu (a warto się zagłębić) bardzo przyjemna sceneria, robotyka niezbyt mocno rażąca w oczy, bardzo ładnie połączona z klimatami naszych czasów, a do tego przepiękna muzyka. Oceniłam film 9/10, ale szczerze zastanawiałam się nad 10/10

majka1706

Oglądałem go ponownie parę dni temu. Bardzo ciężko idzie mi przypominanie sobie filmów z Robinem Wiliamsem( RIP). Nie jestem w stanie pogodzić się z myślą że już nie ma na świecie tego wspaniałego aktora i człowieka. Chciałem ostatnio przypomnieć sobie Jumanji i ....nie dałem rady. To samo z Fluberem....Na Święta Wielkanocne będzie ( jak co roku na Boże Narodzenie Kewin na Polsrace) ---Pani Doubtfire , tyle że na " dwójce" i pewnie też nie podołam....Oj łza się w oku kręci....

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones