PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=490933}

Człowiek sukcesu

Solitary Man
6,1 4 966
ocen
6,1 10 1 4966
Człowiek sukcesu
powrót do forum filmu Człowiek sukcesu

9/10

ocenił(a) film na 9

Rewelacyjny, uwielbiam tego typu filmy i uwielbiam Douglasa, film bardzo podobny do "Między Słowami", tak naprawdę dzieci go nie zrozumieją, polecam go ludziom dorosłym i myślącym, zwłaszcza wyrywaczom stosującym NLP, kilka fajnych momentów wartych przestudiowania.

ocenił(a) film na 4
jaycutler

Przesadzone porownanie, co do podobienst z 'miedzy slowami'. Film wtorny i z pewnoscia nawet dosc rozwiniety 15latek jest w stanie wylapac niuanse i sens przekazu jaki wyziewa z tego posrebrzanego Douglasem dziela.

jaycutler

Ja jednak uważam, że film ,,Między słowami'' jest znacznie lepszy.

Olcia22

Nie no, "Między słowami" to perełka. Samowystarczalna. Nie łączyć i nie mieszać.

walker_fw

moja krew się wzburzyła ów porównaniem. Jakis żart?? Lost in translation i Solitary Man - analogia? czego na miły Bóg analogie tam widać. Pomijam, że 1szy film jest swoistym dziełem, a drugi obok dzieła nawet nie leżał, jest kmiotem filmowym. chyba oba filmy trzeba oglądać jednym okiem lub przez sen żeby poczynic tak śmiałe porównanie.

SirGreg79

Piąteczka.

ocenił(a) film na 7
walker_fw

i dziesiąteczka ;p

Film nie jest zły ale "Między Słowami" to dla mnie arcydzieło 10/10 a temu filmowi dużo brakuje.

ocenił(a) film na 5
jaycutler

"Między słowami" nie oglądałem, ale "Człowiek sukcesu" mnie zawiódł. Świetna obsada aktorska, ale gra już według mnie przeciętna. Mógłby to być bardzo ciekawy film, ale w którymś momencie się pogubiłem w akcji. Odniosłem wrażenie, że jest za dużo wątków na raz i w zapowiadającą się świetnie fabułę wkradła się jakaś przypadkowość. Według mnie "słaba piątka". Sam pomysł na opowieść zilustrowaną w filmie świetny, za to realizacja pozostawia wiele do życzenia.

użytkownik usunięty
jaycutler

Życiowy, bezpretensjonalny film o człowieku w jakimś sensie niespełnionym, znającym sie na ludziach, który jeszcze chce być przydatny, pożyteczny. Przyznam szczerze, że wolę takie filmy, niż te nadęte, udające Bóg wie co i przez to tak naprawdę nieszczere i nieprawdziwe.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones