PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=7532}

Człowiek w ogniu

Man on Fire
6,0 1 032
oceny
6,0 10 1 1032
Człowiek w ogniu
powrót do forum filmu Człowiek w ogniu

Mocne kino

ocenił(a) film na 10

sposób kręcenia mistrzostwo dużo bardziej dosłowny i realny niz nowsza wersja z Denzelem gdzie całość jest przedstawiona w typowy amerykanski sposob

ocenił(a) film na 9
lsd909

Dokładnie. Nie wiem dlaczego niektórzy mówią, że to gniot. "Bardziej dosłowny i realny", idealnie napisane. Creasy obrywa przy porwaniu małej i nie dzieje się lecznicza magia jak w wersji z 2004. Przez resztę filmu ma problemy, kuleje, widać, że walka z oprychami sprawia u trudność. Ta pierwsza wersja Creasiego jest kapitalna. Ten jego gniew przekonuje mnie dużo bardziej i jego emocje. Denzel wydawał mi się taki sam przez cały film, Scott natomiast zafundował nam bohatera w rozsypce, który nie pie.doli się z tymi złym, nie kalkuluje, nie jest taki chłodny i opanowany. Scena z torturami w kiblu była świetna, jak wrócił i wpakował gościowi KILKA kulek, pełen nienawiści. Plus te wstawki z tym zajebistym głosem Scotta Glena kiedy bawi się w narratora. Od razu przypomniała mi się gra ''Max Payne''. Że niby w tej wersji Człowieka w ogniu nie ma klimatu ? Ku**a ludzie. Jest. I to jaki...

ocenił(a) film na 7
balonik94

"Plus te wstawki z tym zajebistym głosem Scotta Glena kiedy bawi się w narratora. Od razu przypomniała mi się gra ''Max Payne''. "

mialem to samo ;]

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones