PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=34744}

Człowiek z Rio

L'homme de Rio
6,8 1 345
ocen
6,8 10 1 1345
Człowiek z Rio
powrót do forum filmu Człowiek z Rio

Znakomity film!oglądałem go kilkanaście razy i jak tylko nadarza się okazja wracam do niego !Podobno w młodośći Spielberg był zafascynowany tym filmem,zwróćcie uwagę na sekwencję początkową z "Poszukiwaczy zaginionej arki"...nawet te bożki są podobne;) ...

ocenił(a) film na 8
Stavisky_2

Nie dziwię się :) Też jestem fanem tego filmu, chociaż dawno go nie widziałem. Jeszcze kilka lat temu miałem 'Człowieka z Rio' nagranego na kasecie video, ale gdy stwierdziłem, że epoka kaset odchodzi, to popełniłem błąd i większość zbiorów wywaliłem. teraz żałuję.

Faktycznie, była tam sekwencja w jakiejś jaskini, jeśli mnie pamięć nie myli, która na potem z resztą się zawaliła czy jakoś tak.

W każdym razie jest kino przygodowe pierwszej klasy! Oglądając takie kino, człowiek żałuje, że sam nie może przeżyć takiej przygody. Najlepiej w towarzystwie kogoś takiego jak Belmondo :)

wojteczek

byłem na nim w kinie, jak na film z lat 60 tych w Polsce, ogladałem go z wypiekami

użytkownik usunięty
malutki

Zazdroszczę Ci ,że oglądałeś go w kinie,to jeden z tytułów które chciałbym obejrzeć na dużym ekranie...kiedy go wyświetlali?bo przyznam ,że nie wiedziałem iż był w naszych kinach,(może w ramach jakichś przeglądów?)

Faktycznie, jest wiele kalek/cytatqtów wyciągniętych z tego filmu. Nie tylko w Poszukiwaczach. Film Pechowiec to mała parodia tego filmu

ocenił(a) film na 7

Mało tego że był w kinach,ale i ówczesnej telewizji,pierwszy raz widziałem go właśnie na "srebrnym ekranie"mając jakieś 6lub7lat,czyli gdzieś na początku lat70tych.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones