PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=4833}
8,2 269 769
ocen
8,2 10 1 269769
8,0 41
ocen krytyków
Człowiek z blizną
powrót do forum filmu Człowiek z blizną

Podobne fabuły, zakończenia i rozwoje wydarzeń. Główny bohater jest idealnym przykładem tego, co z człowieka potrafi zrobić świat oraz pieniądze 10/10

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
Slowianin

Myślisz ty trochę?
''Podobne fabuły, zakończenia...'' nie oglądałem Blow a on mi tu piszę że ma podobne zakończenie co Człowiek z blizną - czy to do cholery nie jest spojler!?

Ps. Następnym razem się zastanów zanim napiszesz coś głupiego... głąbie!!!

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Piszę się przez "ch".

użytkownik usunięty
Sinen

Dzięki :)

A może tutaj? http://www.filmypodobnedo.pl/Scarface/

ocenił(a) film na 10

smieszny jestes rudolf136 to nie ma nic wspolnego z denym deppem ten film jest swietny depp jest do kitu ale to moje zdanie.

użytkownik usunięty
Dirty_Harry_C2211

Nie rozumiem o co Ci chodzi. Ten film oczywiście nie ma nic wspólnego Deppem. Ja po prostu zauważyłem pewne podobieństwa pomiędzy tymi dwoma filmami i kilka z nich wymieniłem. Aha i mój nick to Rudolf135, a nie Rudolf136. Taki mały błędzik:)

ocenił(a) film na 10

nic do Ciebie nie mam i po prostu nie lubie Depp'a a lubie Al'a i nie lubie jak sie porównuje filmy pierwszego z drugim.

użytkownik usunięty
Dirty_Harry_C2211

Aha. Teraz rozumiem, ja też nic do Ciebie nie mam, ale ten założony temat przeze mnie już mnie denerwuje. Ciągle ktoś się uczepia tego porównania, a zwłaszcza taki jeden użytkownik z 7 na końcu nicka.

ocenił(a) film na 10

Co za bzdury, jakie podobne zakończenia, nie ma żadnych podobieństw między obydwoma filmami poza tematem narkotyków. W Scarface zakończenie jest maksymalnie tragiczne, a w Blow to nic takiego poważnego.

użytkownik usunięty
vince25xx

No już dobra dajcie sobie sobie spokój z odpisywaniem na mój komentarz. Najwidoczniej nie rozumiecie moje toku myślenia i tyle.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones