PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=887}

Człowiek z księżyca

Man on the Moon
7,2 46 461
ocen
7,2 10 1 46461
7,7 24
oceny krytyków
Człowiek z księżyca
powrót do forum filmu Człowiek z księżyca

Klinika na Filipinach

ocenił(a) film na 9

Ktoś wie na czym polegał zabieg "wyciągnięcia" choroby z ciała? Bardzo mnie to interesuje. Mamy do czynienia z fikcją filmową czy jest to następny niekonwencjonalny sposób uleczenia tej strasznej choroby? Sam film wspaniały, świetnie przedstawiona historia nietuzinkowego człowieka. Świetna rola Jima, podobnie jak w "Truman Show" pokazuję że jest po prostu wybitnym aktorem.

ocenił(a) film na 9
tom074

Filipińczycy z tego co słyszałam są znani z takich " bezkrwawych "operacji.. czy faktycznie tak potrafią to nie wiem, ale najwyraźniej w filmie ten filipińczyk wszystkich tak samo oszukiwał jak główny aktor innych ludzi, więc śmiech przez łzy jest tu jest tu zrozumiały... najsmutniejsza część filmu moim zdaniem.

tom074

nie wiem jak to tam wygląda, ale ostatnio widziałam program z serii odkrywamy tajemnice "magicznych" sztuczek i kanciarzy i pokazywali krok po kroku, że używa się zwierzęcych podrobów i krwi, albo estradowej i zanurzając ręce w misie z wodą, która jest zabrudzona czerwoną mazią wkłada do rąk np. wątróbkę i bardzo sprawnie operuje dłońmi, by sprawić wrażenie że wyciąga coś z organizmu człowieka, a że wygląda to dość realistycznie to ludzie się nabierają,

film ciekawy, bardzo mnie zaskoczył, zwłaszcza po przeanalizowaniu biografii bohatera, Carey - bezbłędny!

ocenił(a) film na 9
tom074

Pokazane jest filmie przeziec ,ze to oszystko : ) Wczesniej ma w rece kawalek miesa i namacza go krwia. andy sie smieje dlatego ,że jest to podsumowanie jego całego zycia cos jak czarny humor :) pozdrawiam

ocenił(a) film na 9
Pyramid_Head

* przeciez i oszustwo : )

ocenił(a) film na 9
Pyramid_Head

Tak myślałem że to jakaś lipa ale byłem ciekaw waszych opinii. Dzięki za odpowiedzi. Nie zauważyłem że miał wcześniej w ręku kawałek mięsa, przegapiłem ten moment, a to chyba wszystko z powodu że film mnie tak wciągnął i zaabsorbował:) Następnym razem zwrócę uwagę na ten fragment.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones