PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=305388}

Człowiek ze stali

Man of Steel
6,4 134 770
ocen
6,4 10 1 134770
5,0 28
ocen krytyków
Człowiek ze stali
powrót do forum filmu Człowiek ze stali

Reakcje po projekcji Man of Steel:
Po raz pierwszy nie mogłem się pozbierać po wyjściu z kina, przyznaję płakałem, miałem ciarki,
tętno 200/100!!!
UFFF dochodzę do siebie:)
Nie będę spoilerował ale powiem co mnie zmiażdżyło.

Film jest FENOMENALNY!
Mistrzowsko zrealizowany, widać ciężką prace jaką włożyli by ten projekt wyglądał tak jak wygląda.
Efekty specjalne, sekwencje akcji, zdjęcia, muzyka, aktorzy i jest tego cała masa więcej są
poprostu genialne.
Jest to adaptacja komiksów więc nie liczcie na mega ambitne kino, ale do głupich jak to krytycy
piszą zdecydowanie nie należy, to bzdura, nie słuchajcie ich.
Film jest ładnie złożony, całość ma sens, jest mrocznie, humoru jest zaledwie (w całym filmie
może) minuta, są momenty dramatyczne i aktorzy się w tych momentach sprawdzają, muzyka z
obrazem daje takiego kopa że nie moge tego inaczej opisać jak CUDO!
Jestem naprawde pod wielkim wrazeniem.
Przyznaję, przez ostatnie kilka dni dochodziły mnie różne słuchy ze swiata krytyków, teraz nie
wiem o co im chodzi, naprawde!
To jest adaptacja komiksu o super bohaterze, jak z takiego filmu zrobić mega ambitne kino, to
rozrywka, to magia, to chwile kiedy mozemy sie oderwac od rzeczy i spraw codziennych i wejsc w
inny swiat, naprawde piekny, mocny i magiczny obraz!
Man of Steel na nowo zdefiniował pojęcie Superman, na nowo definiuje pojęcie superbohater a
takich sekwencji walk i akcji nie widzialem jeszcze w moim życiu a uwierzcie mi, przez 33lata
zobaczyłem tysiące filmów. Jako fan kina daje Man of Steel 10/10.
Sami się przkonajcie idąc do kina!

P O L E C A M !!!

P.S Avangers, bójcie się!

ocenił(a) film na 5
John_Connor_filmweb

To mnie przekonuję :D

użytkownik usunięty
John_Connor_filmweb

Taka rekomendacja jak najbardziej mi odpowiada :D

ocenił(a) film na 8
John_Connor_filmweb

Zgadzam sie 100%
Wlasnie jestem po seansie. Wprowadzenie do historii majstersztyk!
Efekty 10/10
Lepszy film od avengersow.

ocenił(a) film na 9
John_Connor_filmweb

Dzięki za relacje..! Czy w filmie jest za dużo akcji tak jak mówiła większość?? Czy akcja jest monotonna ?? Jak spisał się Michael Shannon w roli Zoda ??

ocenił(a) film na 8
lock_erz

Zapomnialem dodac, swietna muzyka!
Moim zdaniem bardzo dobry balans miedzy fabula a akcja. Zod -mocny punkt filmu.

ocenił(a) film na 5
Bart0zzo

A Faora ? i powiedz mi to raczej nie jest spoiler ten duży dryblas co razem z nią walczy z Supkiem w Smallvile to Kryptończyk bo chodzą słuchy że to robot

ocenił(a) film na 8
lock_erz

W filmie jest bardzo ładne wprowadzenie w historie z dawką napięcia i dość sporej akcji, napięcie rośnie i tak naprawde akcja jest praktycznie non stop, natomiast ostatnie 50
minut jest taka akcja jakiej jeszcze nie widziałem, Avangers to cienkie bolki w porównaniu do Man of Steel, Shannon zagrał wyśmienicie jako Generał Zod.

ocenił(a) film na 5
John_Connor_filmweb

Bardzo mnie to cieszy co tu piszesz :) 2D widziałeś czy 3d ?

ocenił(a) film na 8
Joleke22

Widziałem wersję IMAX 3D, na zwykłą pójde jeszcze zapewne pójdę:) 3D nie przeszkadza, nie jest drażniące jak to ma czasem miejsce, może dlatego że film kręcono kamerami analogowymi (na taśmie) więc bardzo lekka ziarnostość obrazu daje swoisty klimat i chłód temu filmowi, mnie się to bardzo podobało!

ocenił(a) film na 5
John_Connor_filmweb

Ty po prostu byłeś w Imaxie a tam nie ma mowy o rozmyciu obrazu xD

ocenił(a) film na 8
Joleke22

Nie martw się, film zrealizowany jest w wersji analogowej, rozmycia 3D zdarzają się ale głównie na projekcjach filmów cyfrowych, o tym pisał zreszta sam Zack Snyder w jednym z wywiadów dla Nesweek, znajomy pisał mi przed momentem że był na projekcji 3D w niewielkim kinie i obraz jest ostry i nie ma mowy o jakichkolwiek rozmyciach czy gubieniu ostrości!

ocenił(a) film na 5
John_Connor_filmweb

To nie zmienia faktu że i tak wybieram się na 2D :) Powiedz mi jedno bo kolega wyżej nie napisał jak sprawuje się Faora i czy ten 2 metrowy tryblas co razem z nia walczy w Smallvile z Supermanem to Kryptończyk czy jak chodzą słuchy Robot,to raczej nie jest jakiś spoiler :P

ocenił(a) film na 8
Joleke22

To kryptończyk, mocny skur*iel:) Faora to zimna i silna postać, świetnie zagrana rola!

ocenił(a) film na 5
John_Connor_filmweb

oo matko co za Hype :D nie wytrzymam tydzień :)

ocenił(a) film na 9
John_Connor_filmweb

No i to mi się podoba:)

ocenił(a) film na 8
John_Connor_filmweb

No pięknie jutro jade rezerwować bilety jest na co czekać :) dzieki za rozwianie wątpliwości :)

ocenił(a) film na 9
John_Connor_filmweb

Ja pierniczę. Nie czułem takich emocji od czasów "Mroczny Rycerz Powstaje". Normalnie jaram sie tym filmem jak dziecko [ http://cicsworld.centerforics.org/wp-content/uploads/2012/12/excited-baby-gif1.g if ]. Niech ten tydzień zleci jak najszybciej.

ocenił(a) film na 4
John_Connor_filmweb

Przez Ciebie jeszcze bardziej czekam na ten film :)

ocenił(a) film na 5
John_Connor_filmweb

lepiej w 3D czy w 2D? bo to czy sie wybiore to juz przesadzone, teraz tylko na jaka wersje

ocenił(a) film na 8
adas_tcz_filmweb

Powiem tak: w 2D jeszcze nie widziałem, ale wątpie by zrobił róznice, film jest tak genialny ze 3D dla mnie to drugorzędna sprawa, choc 3D wgniata w fotel, ja na bank pójdę jeszcze w 2D bo za 3D za bardzo nie przepadam, jak wolisz.

ocenił(a) film na 5
John_Connor_filmweb

Nie chcialbym sie zawiesc na tym 3D jak np. na "W ciemność. Star Trek" co 3D to bylo tam zbędne.

ocenił(a) film na 8
adas_tcz_filmweb

Filmu nie widzialem, ale wielu zagranicznych widzow twierdzi, ze 3D spokojnie mozna sobie darowac. Problem mam tylko taki, ze chcialbym pojsc na polnocna premiere jesli bedzie w CC a tam premier w 2d jesli moga byc w 3d raczej nie ma.

ocenił(a) film na 8
adas_tcz_filmweb

No akurat 3D w Star Treku było najlepszym z jakim się spotkałem.

ocenił(a) film na 5
ziomal0906

Ja z najlepszym jakim sie spotkalem bylo w "Jurassic Park", te w Star Treku jakos mi nie podpasowalo.

ocenił(a) film na 8
adas_tcz_filmweb

Nie oglądałem Jurrasic Parku

ocenił(a) film na 8
adas_tcz_filmweb

Zawsze najlepiej pójść do IMAXA, nie ważne czy na 3D czy 2D, bo tam to nie robi różnicy

ocenił(a) film na 5
ziomal0906

jeszcze nigdy nie bylem w IMAXie :( musze to w koncu nadrobic

ocenił(a) film na 8
ocenił(a) film na 8
ziomal0906

Dokładnie nie ma to jak IMAX, również polecam, obraz jest zawsze dużo lepszy i tego nikt nie powinien podważyć ;)

ocenił(a) film na 9
John_Connor_filmweb

Mam do ciebie takie pytanie (i proszę Cię aby odpowiedź nie stanowiła zbyt wielkiego spoilera dla innych użytkowników - krótka odpowiedź tak czy nie, ja akurat się domyslę o co może chodzić):

Czy grana przez Harry'ego Lennixa [ http://images4.wikia.nocookie.net/__cb20130520211117/dcmovies/images/3/36/Genera l_Swanwick.jpg ] postać generała Swanwicka skrywa jakąś tajemnicę? (nie pisz o co chodzi, tylko krótkie tak lub nie).

ocenił(a) film na 8
ash_williams85

Całkiem możliwe:)

ocenił(a) film na 9
John_Connor_filmweb

Czyli jednak. Wielkie dzięki za odpowiedź :).

użytkownik usunięty
John_Connor_filmweb

a w którym kinie widziałeś? bo chyba nie w Polsce :P

użytkownik usunięty

wogóle jeśli wiesz coś o pokazach przedpremierowych to zaraz dawaj znać!!:D

ocenił(a) film na 8

Mieszkam w UK, wiec widzialem film poza granicami PL, tutaj premiera jest dzisiaj.

ocenił(a) film na 10
John_Connor_filmweb

zostaje nam czekać do piątku !!!

ocenił(a) film na 10
John_Connor_filmweb

czy w filmie jest jakieś nawiąznie do innych super bohaterów lub ich całej paczki chodzi mi o JL :)

ocenił(a) film na 5
Paton

Jest SPOILER na Antenie podobno widnieje Napis Wayne Entertainment a na Zbiornikach Lex Luthor

ocenił(a) film na 10
Joleke22

po prostu pytam czy jest nawiązanie nie chce żeby mi odpowiadano szczegółowo a tak lub nie :))

ocenił(a) film na 8
Paton

Nie

ocenił(a) film na 8

Napewno w CinemaCity kinach Imax jest srodowa przedpremiera o 19.

użytkownik usunięty
Private

szkoda że nie prędzej, bo ja wylatuję już o 14tej! trudno...wycieczkę do kina zrobię sobię najwcześniej po 10.07 - mam nadzieję że film będzie się jeszcze dobrze w kinach trzymał;)

John_Connor_filmweb

Teraz czekam na ten film jeszcze bardziej:)

John_Connor_filmweb

Daje rade w starciu z Batmanem Nolana?

ocenił(a) film na 8
Gangelus

Ojjj daje! Choc film bardziej dynamiczny niz Batman, jesli chodzi natomiast o moce i sile bohatera i czarnych postaci to MoS jest z innego swiata tzn MOC JEST NIEWYOBRAŻALNA

ocenił(a) film na 8
John_Connor_filmweb

"Avengers bójcie się" Czego ? człowieka z żelaza?

ocenił(a) film na 8
Magic1997

No raczej;)

ocenił(a) film na 8
John_Connor_filmweb

le raczej nie.

John_Connor_filmweb

Ale Hype! :D

Ale powiem ci, że twoja opinia jest jedną z wielu. Czytałem komentarze na facebooku ludzi którzy widzieli i też rozpływają się nad filmem, że najlepszy film super hero w historii i film roku. Trzeba obejrzeć.

ocenił(a) film na 8
Szejku

Warto;) film naprawdę na najwyższym poziomie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones