PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=808}

Człowiek ze złotym pistoletem

The Man with the Golden Gun
7,2 37 762
oceny
7,2 10 1 37762
5,9 8
ocen krytyków
Człowiek ze złotym pistoletem
powrót do forum filmu Człowiek ze złotym pistoletem

Oglądałem wiele razy i pewnie jeszcze wiele razy obejrzę bo nie ukrywam, że uwielbiam Rogera w roli 007. Te filmy nigdy mi się nie znudzą

Marek32

Dla mnie Żyj i pozwól umrzeć ciut lepszy .Człowiek ...trochę średni dla mnie czegoś w tym filmie zabrakło mianowicie fabuła powinna być lepsza.Piosenka na plus ,Ch Lee dobrze zagrał tylko ta Dobranocka starsznie irytująca.

ocenił(a) film na 10
Ruben_fw

Tak tak,... Żyj... też stawiam ciut wyżej, tu fajna była ta scena z latającym samochodem:) no i ta prywatna wysepka była całkiem całkiem:)

Marek32

Moim zdaniem z tym samochodo - samolotem to przesadzili ,dla mnie najlepsza scena to ta przed otwarciem filmu jak Scaramnaga morduje tego pierwszego agenta oraz ta ostatnia z Bondem.

ocenił(a) film na 9
Marek32

Przypomniałem sobie film po latach, nadal bawi tak samo, choć chciałbym mieć te same wrażenia co jako gówniarz oglądający ten film pierwszy raz :)

ocenił(a) film na 4
Marek32

Najlepszy? W którym momencie? Durnowaty scenariusz bez żadnego napięcia, przypomina to bardziej średni film Marvela, niz Bonda.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones