PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=808}

Człowiek ze złotym pistoletem

The Man with the Golden Gun
7,2 37 792
oceny
7,2 10 1 37792
5,9 8
ocen krytyków
Człowiek ze złotym pistoletem
powrót do forum filmu Człowiek ze złotym pistoletem

Dobry Bond

ocenił(a) film na 8

Ciekawy pomysł-w końcu nie chodzi o zagładę świata tylko o pojedynek dwóch ludzi i zażegnanie kryzysu energetycznego,wyśmienity czarny charakter w czym duża zasługa pana Christophera Lee,dwie piękne dziewczyny Bonda i klimat Azji oraz dobry humor.Ode mnie film ma 8/10 między innymi za główną intrygę że nie chodzi znowu o ratowanie świata ale już zaczynają pojawiać się minusy które zaczynają nadawać nową twarz serii o 007 takie jak np.ten "samolot" Scaramangi-nie lubię gdy scenarzyści przekraczają tą granicę ale po prostu trzeba przymknąć oko na takie wybryki bo inaczej się nie da a film fajny.Drugi minus to taki że to już 3 film w którym już jest koniec,sprawa praktycznie rozwiązana a na końcu pojawia się zabójca/pomagier tego pokonanego złego i próbuje zabić Bonda.O ile w "Diamenty są wieczne" było to rewelacyjne posunięcie to już w kolejnych filmach czuć wtórność.Ostatni minus to dla mnie szeryf J.W.Pepper.Mimo iż w tym filmie wypada lepiej niż w poprzednim to jednak jest to bardzo zbędna postać i tak jak ktoś już pisał-zamiast zabawny wyszedł żałośnie.

wonski221

Zgadzam się JW Pepper na siłę wciągnięty do filmu o ile w Live and let die dało się go oglądać to tutaj jakoś mi nie pasował.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones