PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=808}

Człowiek ze złotym pistoletem

The Man with the Golden Gun
7,2 37 825
ocen
7,2 10 1 37825
6,0 9
ocen krytyków
Człowiek ze złotym pistoletem
powrót do forum filmu Człowiek ze złotym pistoletem

co prawdo nie oglądałem jeszcze dwóch najnowszych z craigiem, ale uważam, że Connery najlepiej się wcielił w tą postać. Chociaż ogólnie serie bonda nie uważam za jkaieś bardzo dobre dzieło, co najwyżej solidnie wykonanymi filmami sensacyjnymi - oceny moje bondów to z natury pomiędzy 6 a 7. Niestety ten film był jakiś wyjątkowo nudnawy, troche za mało ciekawej akcji - daje tylko 5.

faziee

Connery jest najlepszy to fakt, po nim według mnie Brosnan.

ocenił(a) film na 7
Xsaav

Brosman był jednym z najgorszych bondów zaraz po Craigu który jest terminatorem i fatk że Connery był i będzie najlepszym bondem ze wszyskich a zaraz po nim Moore.

fafa194

a Dalton o nim nikt nic nie pisze a mi właśnie to on się podobał jako Bond (może dlatego że to z nim pierwszy raz ujrzałem film o Bondzie)Moora też bym chwalił...

faziee

Te stare "bondy" z Connery`m sa chyba najbardziej wierne ksiazkowym pierwowzorom. Brosnan swietnie wypadl w odswiezonej serii i wyciagnal z niej wszystko co najlepsze. Moore to raczej Swiety niz Bond. Dalton zawsze mi wygladal na Yankesa, a nie agenta Jej Krolewskiej Mosci. A Craig? Jest bardziej szpetny od swoich filmowych przeciwnikow i podobnie jak Moore - nie jest brunetem. Nawet Lazenby byl lepszy od Craiga!

faziee

Też doszedłem ostatnio do wniosku że Connery był najlepszy nie błaznował jak Moore choć Roger też był dobry ale za dużo humoru miał jego 007 i Dalton był też dobry.

1.Connery
2.Moore
3.Dalton
4.Brosnan - mój ranking

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones