PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=808}

Człowiek ze złotym pistoletem

The Man with the Golden Gun
7,2 37 790
ocen
7,2 10 1 37790
5,9 8
ocen krytyków
Człowiek ze złotym pistoletem
powrót do forum filmu Człowiek ze złotym pistoletem

Najbardziej klimatycznych, fantazyjnych. Ten film po prostu ma to 'coś'. Piękne pejzaże i miasta Azji, dużo akcji, wynalazków, oraz - chałpa Scaramangi. Za dzieciaka wszyscy z kolegami o czymś takim marzyliśmy :)
Ogólnie wszystkie Bondy z lat 60,70 i 80 cenię, ale ten, obok Diamenty są Wieczne, jest jednym z ulubionych. Właśnie za ten prawdziwy bondowski klimat. Zdaję sobie sprawę, że merytorycznie film jest słabszy od 'Pozdrowień z Rosji', ale klimat + sentyment z dzieciństwa robią robotę.
Polecam.

ocenił(a) film na 7
Bruce_Lee

film z duzo dawka humoru (szeryf wielbiciel zucia tytoniu swietny watek0, troche slabiej dziewczyny Bonda, panna Goodnight jak pacynka, ma ladnie wygladac, i robic slodkie oczka do 007.

Przeciwnik Bonda klasa, fajnie zagrana rola, troche wkurzal mnie ten zamek strachu dla potencjalnych zabojcow Czlowieka ze Zlotym Pistoletem, z lekka jarmarczny.

Bruce_Lee

Czy ja wiem czy ten film taki rewelacyjny ostatnio sobie przypomniałem parę Bondów między innymi ten i jakoś Żyj I pozwól...oraz pòźniejsza The spy ....bardziej mi się podobało .Początek dobry ale potem film siada w połowie. Co do Rogera to tutaj lepiej zagrał Bonda niż w poprzednim odcinku. 

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones