PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=109908}

Czarna Dalia

The Black Dahlia
5,9 22 740
ocen
5,9 10 1 22740
4,2 12
ocen krytyków
Czarna Dalia
powrót do forum filmu Czarna Dalia

Bylem bardzo rozczarowany po obejrzeniu tego filmu. Typowy, amerykański film sensacyjny: zagmatwany, z urywającymi się ni w pięć ni w dziewięć wątkami, gęsto poprzetykany trudnymi do zrozumienia dialogami. Czyli tzw. "misz masz", albo groch z kapustą. Ja takich filmów nie cierpię i wam też nie polecam.

karakrytyka

też się spodziewałem czegoś lepszego -w końcu tematyka morderstwa znanej osoby to dobry materiał na film

dawid10809

ciężko się połapać w wątkach. Po obejrzeniu filmu jest wiele niewiadomych. Ciekawe tylko czy obejrzenie jeszcze raz tego filmu pozwoli mi go lepiej zrozumieć :)

mysiaczeq

te wątki są nieco chaotyczne , ale pare razy go obejrzysz i zrozumiesz :) ja gdy ogladalem to notowalem dane i je analizowalem

ocenił(a) film na 5
dawid10809

No tak, to film do obejrzenia na pare razy, ale mimo to wątki są urywane nagle, albo w jednej chwili rozpoczyna się kilka wątków. Ale została wypowiedziana ważna kwestia przy obiedzie u Linscottów " Kiedyś pożałujemy [ amerykanie ], że razem z Niemcami nie ruszyliśmy na Czerwonych". Teraz te słowa nabierają sensu ;p

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones