PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=232010}

Czarna skrzynka

La boîte noire
6,0 1 324
oceny
6,0 10 1 1324
Czarna skrzynka
powrót do forum filmu Czarna skrzynka

Naprawdę kawał dobrej roboty... dawno takiego filmu nie widziałem, nie porywnywalny z produkcjami made in USA. Nie ma możliwości, żeby przewidzieć ten film a przy tym nie jest jakiś zakręcony bardzo. Film naprawdę konkretny, biorąc pod uwagę wszystkie te beznadziejne filmy lecą ce w kinach.. ciekawe swoją drogą, czy wejdzie na Polskie ekrany. Generalnie jeżeli lubisz thirillery to ten film powinien cię zaskoczyć.

ocenił(a) film na 9
PnDz

Mam prosbe... bo jestem pod wrażeniem tego filmu, jeżeli zna ktoś tytuły filmów w podobnym klimacie to piszcie tutaj..
Moim zdaniem i na ile mogę sobie naprędce przypomnieć tytuły filmów w jakiś tam sposób plasujących się w tej tematyce to będą to napewno standardowo Efekt Motyla, Obłęd (The Jacket) Zostań (Stay) Moje Ja (The I inside) i to tyle co sobie przypominam na dzisiaj w nocy :)

PnDz

"Mechanik"

ocenił(a) film na 9
PnDz

Mam prosbe... bo jestem pod wrażeniem tego filmu, jeżeli zna ktoś tytuły filmów w podobnym klimacie to piszcie tutaj..
Moim zdaniem i na ile mogę sobie naprędce przypomnieć tytuły filmów w jakiś tam sposób plasujących się w tej tematyce to będą to napewno standardowo Efekt Motyla, Obłęd (The Jacket) Zostań (Stay) Moje Ja (The I inside) i to tyle co sobie przypominam na dzisiaj w nocy :)

PnDz

Można jeszcze dodać Drabine Jakubowa oraz Mechanika.

ocenił(a) film na 7
Rastan

O! zgadzam się, oba te filmy spokojnie można wrzucić do tego samego worka co Czarną Skrzynkę.
Zdecydowanie polecam wszystkim Drabinę Jakubową, dla mnie pamiętny filmy, świetne kino.

Czarną skrzynkę oceniam na lekko naciągniętą siódemkę -> wizualnie film ciekawy, ale fabularnie wizja twórców trochę się rozlazła w szwach.
7/10

PnDz

Tak się też zastanawiam co ma wspólnego Efekt Motyla z Czarną Skrzynką. Przecież to zupełnie różne filmy.

ocenił(a) film na 2
Rastan

Przeokropny film nie byłem w stanie dotrwać do końca stawiam z czystym sumieniem 2/10

xardas17

Oj zgadzam się. Przebrnęłam przez niego tylko dlatego, że nie miałam nic innego do roboty. W ogóle nie wiem jak ma się ten pierwszy pobyt w szpitalu do drugiego. Ale jakoś też nie czuję potzreby, żeby to zrozumieć.

xardas17

Oj zgadzam się. Przebrnęłam przez niego tylko dlatego, że nie miałam nic innego do roboty. W ogóle nie wiem jak ma się ten pierwszy pobyt w szpitalu do drugiego. Ale jakoś też nie czuję potrzeby, żeby to zrozumieć.

ocenił(a) film na 5
PnDz

5-/10 he he, fajne ujęcia. Ogólnie Średniawa. Moim skromnym zdaniem nie można od tego filmu zbyt wiele wymagać. Przynajmniej jest, wmiare krótki. Najlepiej włączyć w nocy bo jak się zaśnie to niewiele się traci. . .

PnDz

a mi się film bardzo podobał, nie oczekiwałam od niego zbyt wiele, dotychczas widziałam jeden francuski film, jakąś miernote, niby horror lady strach czy jakoś tak i przez to byłam jakoś tak źle nastawiona na ten film ale na szczęście miło mnie zaskoczył :) ode mnie mocne 8/10

__Madzia__

tam wyżej miało być Blady strach :) gdziś mi B uciekło :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones