PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=807561}
6,9 51 659
ocen
6,9 10 1 51659
6,9 46
ocen krytyków
Czarne bractwo. BlacKkKlansman
powrót do forum filmu Czarne bractwo. BlacKkKlansman

Czytając opis filmu, fabuła wydawała mi się nawet fajna. Wchodząc na oceny filmweb byłem pozytywnie zaskoczony. Ten film jest wysoko oceniany, a w komentarzu ludzie wręcz tasują się nad jego geniuszem. Myślę sobie!!! Muszę go obejrzeć!!!!

Obejrzałem i w połowie filmu miałem ochotę wyjść z kina!!! Totalna klapa. Ten film to zupełne nieporozumienie. Nudny jak flaki z olejem. Jedynie na plus gra aktorska i tylko tyle. Ciągnął się jak choroba!!!

Do tego te przygłupy z tyłu sali z byle prostego dialogu, ryli się aż do łez. To tak jakby ktoś się śmiał z nieśmiesznego żartu. Momentalnie ten śmiech był taki wymuszony.

Kiedy padły z ust członków KKK takie hasła jak: america first oraz make america great again, które są hasłami wyborczymi Donalda Trumpha, coś mi tu nie pasowało. Już mi zaczęło śmierdzieć lewactwem, a końcówka to pokazała, że ten film to propagana lewacka która użyła fragmentów z innych wydarzeń!!!!

Zmarnowana kasa, nie polecam!!! Lepiej pójść na hotel transylwania 3. Przynajmniej nudy nie będzie..

BARTEK_142

Nie wiem czy wiesz, ale akurat te hasła były wykorzystywane przez KKK o wiele wcześniej niż przez Trumpa. Więc po prostu podczas oglądania zabrakło ci wiedzy do właściwej interpretacji.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones