PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=593669}

Czarne złoto

Black Gold
6,5 5 799
ocen
6,5 10 1 5799
Czarne złoto
powrót do forum filmu Czarne złoto
ocenił(a) film na 8
master_reset

jak dla mnie świetny dałem 8.

KarolMarks

fajny

master_reset

Nie jest jakiś szałowy, ale całkiem fajny. Myślę, że warto zobaczyć :)

master_reset

Film średniak, ja nie ma się co zrobić z czasem wolnym to można go obejrzeć. Moim zdaniem od tego filmu zdecydowanie lepszy jest "Hidalgo".

ocenił(a) film na 10
master_reset

Właśnie oglądałem i szczerze polecam. No chyba ze ktoś nie lubi tych pustynnych klimatów itd. Film bardzo fajny.

songo_5

No już nie przesadzajmy, dałem mu 6... Pierwszy powód jest dość oczywisty, nasz dzielny książę unikał śmierć niczym Bond, ba nawet pokonał ją, cholernie naciągane. Troszkę też boli oglądanie jak dość dobrze zna się historię tamtego rejonu, podobnie zresztą jak z filmem "Królestwo". Trudno też nie mieć wrażenia że reżyser był bardzo mocno zainspirowany, żeby nie powiedzieć przerysował, znakomity film "Lawrence z Arabii". Jak zwykle Mark Strong zagrał bardzo dobrze, przy Banderasie miałem uczucie że zaraz wyciągnie gitarę.

tomek_trze

Jeszcze sprostowanie dodam, bo troszkę niejasno się wyraziłem. Wiem że film nie jest oparty na faktach(przyznaję się bez bicia, nie wiedziałem tego na początku gdy do niego siadałem, jednak dość szybko się zorientowałem) mimo wszystko takie dziwne uczucie mam gdy troszkę historii miesza się z fikcją.

master_reset

Ja ze swojej strony mogę Ci powiedzieć że mi się bardzo podobał.

ocenił(a) film na 8
master_reset

Spodziewałem się niewiele, ale zostałem pozytywnie zaskoczony. Bardzo dobry film.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones