PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=245873}

Czarnobrody

Blackbeard
5,7 724
oceny
5,7 10 1 724
Czarnobrody
powrót do forum filmu Czarnobrody

Wszędzie znajduję tylko film o tym samym tytule z 2005 roku, nigdzie nie mogę znaleźć
tego dwuczęściowego filmu, który był emitowany przez 2 ostatnie piątki na TVP2. Jeżeli
ktoś wie gdzie mógłbym go znaleźć to proszę o odpowiedź

btw. obecny obrazek jest nieprawidłowy, to jest Czarnobrody z 2006 roku:
http://upload.wikimedia.org/wikipedia/en/1/12/Blackbeard-hallmarkfilm.jpg

ocenił(a) film na 6
Seraph47

Witaj Seraph47, spieszę wyjaśnić, że zarówno "Czarnobrody" Kevina Connora, jak i "Czarnobrody" Richarda Dale'a wyprodukowano w 2006 roku, w pierwszym z nich produkcji USA, trwającym 169 minut, w roli tytułowej wystąpił Angus MacFadyen, w drugim - produkcji angielskiej trwającym ok 90 minut - James Purefoy. Jak widać różnica jest zasadnicza. On line można obejrzeć tylko tę drugą wersję. Podobnie jak Ty poszukuję wersji pierwszej (emitowanej jak wspominasz w TVP2) jednak mimo usilnych starań na razie nie jest on dostępny.
Na domiar tego, we wszystkich dostępnych "downloaderach" są informacje o filmie Connora, jednak w rzeczywistości możesz ściągnąć film Dale'a. To tak jakbyś kupował produkt z nalepką perfum, a wewnątrz byłby ocet. Pozdrawiam i czekam na ewentualne wieści.

niznikm

Witam. Jeśli mimo upływu czasu, nadal szukasz tej wersji z Richardem Chamberlainem (ponad 165'), to ja mam ten film na płytach dvd. Jeśli chcesz, podaj mi swój adres @, napiszę. Pozdrawiam.

Seraph47

Witam. Jeśli mimo upływu czasu, nadal szukasz tej wersji z Richardem Chamberlainem (ponad 165'), to ja mam ten film na płytach dvd. Jeśli chcesz, podaj mi swój adres @, napiszę. Pozdrawiam.

Seraph47

Właśnie się zaczoł na TV4

ocenił(a) film na 4
Seraph47

Witam, film w dwóch częściach znajduje się na portalu potocznie zwanym gryzoniem u użytkownika o nicku skarlet2

Seraph47

Leci 23.11.2014 1 część, a 30-go druga na TV6... Odziwo 1 widzialem na TV4, a miala tez druga leciec, wiec czekam 2 tyg. na doobejrzenie całości... :/ miłego seansu. Ogólnie film średni narazie - takie 5-6/10.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones