PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=526137}

Czarny łabędź

Black Swan
7,7 367 683
oceny
7,7 10 1 367683
6,5 42
oceny krytyków
Czarny łabędź
powrót do forum filmu Czarny łabędź

Czy ktoś się orientuje? Nad filmami Aronofsky'ego w naszym kraju ciąży fatum. Fatum o nazwie Imperial CinePix.

W Polsce nie tak łatwo można obejrzeć filmy Aronofsky'ego na dużym ekranie. Z każdym tytułem tak było. Najwięcej problemów ze "Źródłem", które do naszych kin weszło w 1 kopii!!! Jechałem wówczas ok. 150 km, żeby zobaczyć go na dużym ekranie. Z "Zapaśnikiem" było nie lepiej. W Lublinie, gdzie aktualnie przebywam, był on wyświetlany tylko na jednym czy dwóch specjalnych seansach w ramach jakichś przeglądów. Myślałem, że z "Czarnym łabędziem" sytuacja się nie powtórzy i będzie można spokojnie go obejrzeć. Niestety jak na razie film najprawdopodobniej u nas się nie pojawi - chyba, że znów zlitują się Studenckie Konfrontacje Filmowe. Takiego oto mamy kandydata na Europejską Stolicę Kultury. Ja uważam to za skandal i winą obciążam dystrybutora. Imperial CinePix, ten wyjątkowo wredny dystrybutor, znów "leci w kulki". Ech, szkoda gadać...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones