PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=526137}

Czarny łabędź

Black Swan
7,7 367 683
oceny
7,7 10 1 367683
6,5 42
oceny krytyków
Czarny łabędź
powrót do forum filmu Czarny łabędź

Właśnie wróciłam

ocenił(a) film na 9

Kurczę, musiałam wyjść w połowie filmu, bo po prostu strasznie się bałam :). Weszłam na koniec. SPOILER Przestałam oglądać od momentu wyłączenia świateł, gdy Nina zostaje sama. Możecie mi naisać co się wtedy stało? Do momentu zabicia Lily. I jeszcze jedno pytanie: co było napisane na lustrze jak nina z toalety wyszła?

ocenił(a) film na 4
Cassopei

Nic nie straciłaś, wszystkie rzeczy o które pytasz okazały się być tylko urojeniami głównej bohaterki, bo próba nadania tym wątkom jakiegokolwiek sensu byłaby ciężarem dla reżysera a tym bardziej dla jego fanów. Tym bardziej dla tak ambitynych widzów, którzy wychodzą tuż przed zakończeniem, choć twierdzą, że film ich urzekł.

ocenił(a) film na 9
dance_macabre

BAŁAŚ SIĘ FILMU? ;o
Okej.
Dodam tylko, że na lustrze było napisane "Whore"

ocenił(a) film na 9
aud_hepburn

Tak, bałam się. Mam dosyć słabą psychikę i chyba nie powinnam na to iść ;). Nie śmiejcie się i dzięki za zrozumienie :D

ocenił(a) film na 9
dance_macabre

Film był fajny poza tymi, scenami... Jak mówię zaczęłam z powrotem oglądać jak Nina kłóciła się z Lily. I oceniam filmk bez tych paru minut ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones