PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10006850}

Czarny Krab

Svart krabba
5,1 6 237
ocen
5,1 10 1 6237
Czarny Krab
powrót do forum filmu Czarny Krab

mnie się podobał

ocenił(a) film na 7

Taki szwedzki film: jest zimno, smutno, bez nadziei, ale mimo to wciągnął mnie. Podobali mi się bohaterowie i okoliczności przyrody.

ocenił(a) film na 7
goralface

I cóż że ze Szwecji? Zgadzam się scenografia klimatyczna. Noomi ❤

ocenił(a) film na 6
locoroco

Noomi i wszystko jasne - z nią mogę oglądać wszystko - hahahaha,a sam filmik całkiem niezły.

ocenił(a) film na 7
goralface

Mòwisz ze warto poświecić mu wieczòr popijąc piwo i jedząc czipsy ?

ocenił(a) film na 6
Kesler_2

Zgadzam się, film jest niezły.

ocenił(a) film na 6
goralface

Zręczny sensacyjniak z dobrymi zdjęciami i typowymi fabularnymi chwytami i uproszczeniami, któremu łyżwy nadają jakiejś wyjątkowości. Irytował mnie brak informacji, kto jest Wrogiem, nie wiem, czy to celowy zabieg mający, nie wiem, dać jakąś uniwersalność sytuacji lub skupić uwagę na perspektywie szeregowego żołnierza, ale winię netflixową poprawność

ocenił(a) film na 6
tawindan

Wrogiem w tej części świata i z tymi metodami walki z cywilami mogą być jedynie ruscy.

ocenił(a) film na 6
Sternmayer

I tak też zakładałem, ale unikanie nazwania wroga po imieniu w filmie nie podobało mi się

ocenił(a) film na 6
goralface

U mnie podobnie . Można było lepiej i to w kilku sprawach ale najgorzej jeszcze nie jest. Trochę podobny do "Ostatniej Granicy" Petersena z lat 80' czy 90 też jest motyw wojny domowej z tego co pamietam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones