PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=104411}

Czarny Pirat

Il corsaro nero
5,8 196
ocen
5,8 10 1 196
Czarny Pirat
powrót do forum filmu Czarny Pirat

Kolejny popis umiejętność pary która grała tylko w gnotach Buda Spencera i Terenca Hilla (ten drugi grał tylko w My name is Nobody Sergio Leone to akurat wyjątek). Słaba fabuła, słaba gra aktorska jednak czemu 2/10 bo jest tam kilka śmiesznych scen Kultowych aktorów. Gdy Bud Spencer mówi ze zostatnie na statku i te zbliżenia oczu na niego i Terenca Hilla rozbrajają mnie cały czas (Czy Bud Spencer zawsze ma zamknięte oczy i widzi cały świat :))))

2/10 z sentymentu do ,,jednego z najgorszych aktorów w historii kina'' Buda Spencera

piter_sobiecki

JEDNAK 1/10. PO OBEJRZENIU ,,KARMAZYNOWEGO PIRATA'' ZAUWAŻYŁEM ŚCIĄGNIĘCIE PEWNYCH RZECZY.

1/10

ocenił(a) film na 3
piter_sobiecki

Tak się chwalił, że wystawił 2/10, że 1/10, jak to nie dokopał filmowi, a wystawił naprawdę 3/10.

Ale kłamczuszek z ciebie.

Piotrek4

Przez 7 lat wszystko się mogło zmienić :D

piter_sobiecki

Filmy ze duetem, który wymieniłeś są przeważnie komediami, które mają już sporo lat ale spokojnie dla relaksu można sobie obejrzeć i dzisiaj. Jeśli obejrzy się jeden taki film to wiadomo czego można się spodziewać w pozostałych. Po ich ilości widać że dużej grupie ludzi taka stylistyka odpowiadała i przypuszczam że nadal odpowiada.

Jeśli chodzi o Terenca Hilla to mi z jego dorobku najbardziej w pamięci utkwił " Maszeruj lub giń ", ale z przyjemnością też oglądałem serial "Don Mateo"

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones