PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=983}

Czarny deszcz

Black Rain
7,0 12 322
oceny
7,0 10 1 12322
6,1 7
ocen krytyków
Czarny deszcz
powrót do forum filmu Czarny deszcz

...film klasa sama w sobie, bez sztucznych cyfrowych efektów !! wzór dla ówczesnych 20-25 latków wychowanych na transformersach, jak się powinno robić dobre-pradziwe kino !! jedyne co Mi nie przypadło w filmie to początkowa scena w pubie jak ten chiniolec zabija tych dwóch przy stoliku mając jednego ochroniarza przeciwko dwóm uzbrojonym gliniarzom przy barze - powinni go skasować od razu ORAZ fajnie ukazująca scena podczas lądowania samolotu w japoni te kominy i przemysł ciężki (a to był przecież '89r i DO TEJ PORY japonia nie podpisała z innymi mocarstwami protokułu z kioto odnośnie redukcji dwutlenku węgla, metanu, tlenku azotu, HFC i PFC) a nas polaczków TERAZ po 25latach gnębi się za spalanie naszego węgla który dla EU ma za dużo siarki "śmiech na sali !!" każdy ma takie złoża jakie ma i nic na to nie poradzi, na najwięksi truciciele (USiA, Japonia, Chiny) jak truły tak trują !! a MY jesteśmy jedynie odsetkiem% w tej skali więc o co KAMAN ?? o $$$ :))

TobiWUJO

PS. nie wiem czy wiecie ale juz od ponad 20 lat w tokio i nie tylko, w dużych miastach w japoni razem z wieżowcami a w nich są budowane ogromne filtry do oczyszczania powietrza bez których juz dawno te miasta byłyby wymarłe. Czytałem juz o nich ponad 10 lat temu, a teraz jakoś jest cisza na tem temat tak jakby ten problem nie istnał :)) $$$$$$$$$$$$$$$

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones