PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=441191}

Czarny dom

Geomeun jip
6,0 222
oceny
6,0 10 1 222
Czarny dom
powrót do forum filmu Czarny dom

.. [spoil.] kobieta-chudzinka, która dawała radę tym wszystkim chłopom o.O

ocenił(a) film na 4
Baby_Black27

Za wysoka nota, oj za wysoka :P

ocenił(a) film na 7
Looney_Kermit

A ja uwazam, ze ocena jest w sam raz:) Wysmienity thiller , trzymajacy w napieciu , tajemniczy i i jak dla mnie zbyt krwawy , moim zdaniem lepszy od World of Silence . Nigdy w zyciu nie zgadlbym, ze w role glownego bohatera wcielil sie Jewong Min Hwang, ktorego wczesniej widzialem w azjatyckiej , swietnej zreszta , odpowiedzi na Supermana. Mysle, ze malo kto by go rozpoznal:)Tak ucharakteryzowany, ze co chwile zastanawialem sie, gdzie ja go juz widzialem. Utalentowany aktor. Choc film nie bez wad to ode mnie 7.

ocenił(a) film na 7
Szybszy

o O_O zaciekawiłeś mnie tym filmem o "azjatyckim Supermanie" ;) co to za tytuł?

ocenił(a) film na 5
Baby_Black27

http://www.filmweb.pl/film/Superman+ieotdeon+sanai-2008-485535

ocenił(a) film na 3
Baby_Black27

film cienki; niesamowicie irytujace wydarzenia, malo logiczne i naiwne zachowania bohaterow w tym calej lokalnej policji, ktora jawi sie tu jako niedolezna. Czy trzyma w napiecu? Lessie bardziej trzyma w napieciu, tu po 40min niemal wszystko jest przeiwdywalne. Mozna dojsc do wniosku, ze kobieta wybilaby cala wioske i dostala kase z ubezpeiczenia za kazda osobe... Film moznaby w dodatku zmiescic w 4o min, no ale jak dwoje bohaterow goni za soba niemal przez pol filmu po pietrach lub pokojach to wszystko jest mozliwe

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones