PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32766}

Czarny dzień w Black Rock

Bad Day at Black Rock
7,4 2 882
oceny
7,4 10 1 2882
7,3 7
ocen krytyków
Czarny dzień w Black Rock
powrót do forum filmu Czarny dzień w Black Rock

Magia starych filmów

ocenił(a) film na 8

Cieszę się, że ten film powstał w latach 50 a nie teraz. Na pewno nie miałby tego szczególnego
czegoś. Niespieszne tempo, wyjątkowy klimat, nieskalany cyfrową techniką obraz i świetna gra
aktorska wszystkich aktorów. Jeden z lepszych obejrzanych przeze mnie ostatnimi czasy.

ocenił(a) film na 10
jasiu15

I tu sie z toba zgodzą film jest genialny. Ale nie jest prawda ze jest nieskalany cyfrowa technika, bo z tego co wiem film nagrany byl w wersji czarno - bialej a potem poddany obrobce cyfrowej. Proponuje ci obejrzec film "m jak morderstwo"(1954) albo kapitan blood (1935), a i jeszcze skarb sierra madre (1948) Bogartem, poczatek nudny, ale potem akcja sie rozwija

ocenił(a) film na 8
maciek86_filmaniak

Dzięki za rekomendacje. "M jak morderstwo" i "Skarb Sierra Madre" są już na mojej liście filmów do obejrzenia od jakiegoś czasu. Ale jutro oglądam "Filadelfijską Opowieść", "Skarb" chyba pojutrze :)

ocenił(a) film na 8
maciek86_filmaniak

Aha, a Ty widzę masz jeszcze przed sobą "Grę". Zazdroszczę Ci! Chciałbym móc to obejrzeć znowu po raz pierwszy. ten film na pewno przejdzie do klasyki. Sądzę, że Ci się spodoba.

ocenił(a) film na 9
jasiu15

Film poprostu rewelacja. Specyficzny mroczny klimat, napięcie, świetni aktorzy. Teraz już takich filmów nie kręcą. Polecam wszystkim "W upalną noc" z Rodem Steigerem i Sidneyem Poitier.

ocenił(a) film na 8
FrancoisSteyn27

Ha, też oglądałem, niemal równie dobry - świetnie się na nim bawiłem i na pewno do niego wrócę!

ocenił(a) film na 6
jasiu15

Podobal mi sie, ale bez rewelacji. Tracy tradycyjnie dal rade, bo to znakomity aktor byl. Scenariusz i montaz pozostawiaja jednak troche do zyczenia. W latach 50-tych pojawilo sie mnostwo blyskotliwych filmow, ale ten akurat do tych wybitniejszych nie nalezy.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones