PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=869059}

Czarny telefon

The Black Phone
6,5 27 294
oceny
6,5 10 1 27294
6,2 21
ocen krytyków
Czarny telefon
powrót do forum filmu Czarny telefon

Dobry, ale..... :)

ocenił(a) film na 7

Film fajnie nakręcony, miejscami trzymający w napięciu, ale opowiada o niczym, nie ma żadnej genezy problemu porywacza. Brakuje tu głębi i większej ilości zwrotów akcji. Świetny potencjał, niestety autorzy zbyt kluczowo trzymają się scenariusza. Czasem prosi się o dodatnie jednego czy 2 wątków. Trochę jestem pod tym względem zawiedziony. Jednak warto iść do kina i zobaczyć ten horror, albo raczej thriller :)

ajuzo

A są w filmie jakieś wątki lgbt ? nie przepadam za takimi z góry dziękuję za odpowiedz

ocenił(a) film na 6
KihyunJisoo

Nie ma

KihyunJisoo

Tak, główny bohater jest gejem

ocenił(a) film na 8
ajuzo

Ja sobie to wytłumaczyłam w ten sposób, że jest to obraz wodziany oczyma dziecka. Ono raczej nie zastanawia się dlaczego ktoś chce mu zrobić krzywdę, tylko stara się przetrwać za wszelką cenę. Dlatego też twórcy nie zagłębiali się w genezę porywacza.
Btw opowiadanie na podstawie którego powstał scenariusz jest o wiele płytsze i w zasadzie to nie wiem jakim cudem ktoś był w stanie zrobić z niego tak fajną opowieść i przełożyć ją na obraz.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones