PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=307067}

Czarodziej Gore

The Wizard of Gore
5,0 1 195
ocen
5,0 10 1 1195
Czarodziej Gore
powrót do forum filmu Czarodziej Gore

Film ma naprawdę ciekawy klimat trzeba oglądać uwaznie żeby załapać o co chodzi . Jak na horror film naprawdę bardzo ciekawy . Dziewczynki bardzo ładne i giną w efektowny sposób . Dla mnie film rewelacja polecam . Mi się naprawdę bardzo spodobał

ocenił(a) film na 7
tabaluga191919

Zgadzam się z przedmówcą ( pomijając "dziewczynki bardzo ładne" ) xD Rewelacją tego bym może nie nazwała, ale klimat ma specyficzny. Mi się podobał:) Nie każdemu polecam, ale ludzie, którzy lubią dziwne filmy powinni czuć się usatysfakcjonowani:) Ps. To pierwszy reamake, który podobał mi się pardziej od oryginału, chyba nie trawię "Dziadziusia Gore".

ocenił(a) film na 8
LadyMassacre

Bardzo ciekawa produkcja, lecz dla niektórych może być ciężko strawna. Klimatyczny film, wprowadzający specyficzny, psychodeliczny nastrój. Świetna, wyrazista kreacja Crispina Glovera.

ocenił(a) film na 8
Alpert

jeśli się lubi filmy w rodzaju " Zagubiona autostrada", "Donnie Darko" itp. to ten film trzeba zobaczyć!

ocenił(a) film na 8
vince25xx

podobny klimat tajemniczości

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones