PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=575967}

Czarodzieje powracają: Alex kontra Alex

The Wizards Return: Alex vs. Alex
6,3 8 568
ocen
6,3 10 1 8568
Czarodzieje powracają: Alex kontra Alex
powrót do forum filmu Czarodzieje powracają: Alex kontra Alex

Tym razem mimo dobrego początku w wykonaniu Gomez nie dała rady potem, wina scenariusza i głupiej logiki reżysera. ledwo 3/10. Wielbiciele Gomez będą zawiedzieni.

ocenił(a) film na 3
Shrapnel

Aha , 3 to ze względu na Gomez , bez niej film ma 1/10.

ocenił(a) film na 8
Shrapnel

mimo że jestem ogromnym fanel Seleny i Samych Czarodziejów to po świetnej scenie walki jest klapa zakończenie filmu pozostawia wiele do życzenia. Ale Selena zagrała świetnie. Ciekawe gdyby spróbowała zagrać w jakimś filmie akcji xD Tak wiem zaraz polecą hejty ale Selenator może marzyć ;)

Shrapnel

Po Selenie Gomez niczego dobrego poza urodą nie można się spodziewać. Jest dorosła (20 lat) śpiewa przeciętnie i wciąż gra w dziecinnych Disneyowskich filmach klasy B.

użytkownik usunięty
Tomik_4

Spring Breakers to nie jest dziecinny Disneyowski film. Poza tym ma na koncie wiele innych filmowych ról, nie Disneyowskich, sprawdź jej filmografię.

ocenił(a) film na 8

Dokładnie ludzie widzą tylko filmy disneya a jakby popaczyli to by znaleźli : Monte Carlo , Romona & Beezus, Kopciusze Roztańczona Historia

użytkownik usunięty
globus6a

,,Kopciuszka..." mogłeś sobie darować. xd ,,popaczyli?" :D

ocenił(a) film na 8

tak wiem xD moja ortografia pozostawia wiele do zyczenia xD mogłem ale Kopciuszek to jedna z większych jej ról .

użytkownik usunięty
globus6a

Tak, ale większości osób ,,Kopciuszek" zaraz kojarzy się Disneyem. To samo z ,,Programem Ochrony Księżniczek", w którym grała główną rolę.

ocenił(a) film na 8

no racja ale np o The Getaway nie sądze żeby tak mówili w końcu w tym filmie Selena grozi facetowi bronią

użytkownik usunięty
globus6a

Wiem, chodziło mi tylko o te dwa filmy.

globus6a

no właśnie :) te filmy na prawdę są fajne :)

globus6a

Te filmy które wymieniłeś baranie są filmami albo wyprodukowanymi przez Disneya albo filmami innych studiów w bardzo podobnej stylistyce do disneyowskich produkcji XXI wieku. Gateway i spring breakers to jedyne filmy Gomez które są zupełnie inne. Na Gomez lubię sobie popatrzeć ale aktorką jest tragiczną.. wystarczy porównać ją z jakąkolwiek aktorką z top 100 filmwebu..

Shrapnel

2/10! dotrwałam do sceny jak rodzice Alex, deptali stopami winogrona i zaczęli się nimi obrzucać. Masakra i dno. Jak dobrze, że są filmy online bo szkoda by kasy na bilet do kina!

magda21

No właśnie wielka szkoda zrobiony jak dluższy odcinek a pierwsza częśc filmu podobała mi się i miałam nadzieję że to coś podobnego :):)

ocenił(a) film na 7
ilpa

o jaką pierwszą część filmu chodzi? :P

ocenił(a) film na 3
Shrapnel

Zgadzam się, ten film to porażka. Nudny, krótki, mało logiczny, ogółem dużo gorszy niż pierwsza część i dla mnie to nawet Selena Gomez go nie uratuje.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones