PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1092}

Czas Apokalipsy

Apocalypse Now
8,2 185 844
oceny
8,2 10 1 185844
9,1 37
ocen krytyków
Czas Apokalipsy
powrót do forum filmu Czas Apokalipsy

Myślałem, że film będzie świetny, ale niesamowicie się zawiodłem
Im dłużej go oglądałem tym było tylko gorzej i gorzej
Cały czas czekałem aż coś się w filmie wydarzy, ale tu się nic nie działo, był tak nudny, że aż głowa mnie rozbolała
Film nie ma w ogóle fabuły ani żadnego przesłania, bo jeśli miał sugerować że przebywając na wojnie w takim pikle można zatracić człowieczeństwo to nic nowego i odkrywczego
jedyny zapamiętany prze ze mnie żałosny moment filmu to jak serfują na morze podczas wojny, kto to wymyślił jest kompletnym idiotą
płynięcie łodzią prze wiekszość filmu było tak monotonne, że aż zasnąć można było,
główny bochater byl tak nudny, denny bez wyrazy, że aż odechciewało się tego gówna oglądać
fabuła filmu to tragedia, można powiedzieć ze jesj nie ma a zakończenie to już istna tragedia
jedynie muzyka stoi na wysokim poziomie, dlatego nie dałem 1
reasumując ten film jest katastrofalny, poza muzyką nie ma w sobie nic, jest tak głupi i nudny, że głowa zaczyna boleć,
radze dobrze nie oglądajcie tego gówna bo stracicie tylko 3 godziny z życia
Zazwyczaj lubie filmy, stawiam wysokie oceny, z każdego filmu staram się wyciągnąć jakieś pozytywy, ale z tego gówna nie można nic pozytywnego wyciągnąć, no chyba że jak się idzie na wojnę warto wziąść deskę do serfowania.
Jak patzre po ocenach i widze te 10 to nie wierze co ludzie w tym filmie widzą?????????????/
Chyba nigdy tego się nie dowiem



OMIJAJCIE Z DALEKA TEN FILM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones