PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1092}

Czas Apokalipsy

Apocalypse Now
8,2 185 637
ocen
8,2 10 1 185637
9,0 36
ocen krytyków
Czas Apokalipsy
powrót do forum filmu Czas Apokalipsy

Hej, obejrzałem ten film po raz drugi W zwykłej wersji i nie mogę wciąż pojąć, co się działo (I dlaczego) w tym miasteczku w którym amerykańscy żołnierze chcieli się władować na statek? Z góry dzięki

Kanonenvogel

Heh, tego chyba nie wie nikt i na tym polegał problem :-) Jak rozumiem chodzi o ostatnią linię, na której działali Amerykanie, most w ... Do-Lang (?), czy jakoś tak?
Tam po prostu trwała permanentna bitwa, był kompletny chaos, brakowało zaopatrzenia i wszystkiego innego, więc żołnierze chcieli się stamtąd wydostać. To zresztą dowodzi niezłego rozprzężenia, skoro żołnierze mogli opuścić stanowiska i prosić jakiegoś przypadkowego oficera żeby ich zabrał z jednostki...

Koalaon

Troszkę szkoda, że reżyser nie wyjaśnił tej bardzo ciekawej kwestii, Ale myślę, że jakoś przeżyje :D Swoją drogą dziękuję. A i wiesz może gdzie idzie dorwać wersję reżyserska tego filmu?

ocenił(a) film na 10
Kanonenvogel

A co tu jest do wyjaśniania ? To, że chcieli stamtąd uciec bo nie chcieli ginąć ?

vince25xx

Heh, no wlasnie, trudno to prosciej ujac. Zreszta tam jest dosc dlugi fragment jak Willard zwiedza okopy i tam jest wszystko pieknie pokazane.
Wersja rezyserska jest duzo lepsza. Ja tak sie do niej przyzwyczailem, ze jak widzialem te krotsza to wydawala mi sie bez sensu. Nie ma zeba.
Generalnie powinno sie ja znalezc do streamowania online. Natomiast ja bardzo polecam troche nietypowe zrodlo - biblioteki. Czesto maja bardzo fajne filmy i oczywiscie sa za darmo.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones