PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1092}

Czas Apokalipsy

Apocalypse Now
8,2 185 811
ocen
8,2 10 1 185811
9,1 37
ocen krytyków
Czas Apokalipsy
powrót do forum filmu Czas Apokalipsy

francuska plantacja

ocenił(a) film na 9

Witam , od długiego czasu chciałem obejrzeć ten film w wersji reżyserskiej. Kiedy już mi się
udało takową zdobyć obejrzałem natychmiast, później na jakimś forum wyczytałem co nieco o
scenach dodanych i była w niej mowa o scenie na francuskiej plantacji, wszystkie inne znalazły
się w mojej wersji filmu oprócz tej. Nawet przez chwilę myślałem, że obejrzałem wersje okrojoną
ale np scena z króliczkami playboya była w niej zawarta. Wiec czy wersja reż. ma też że tak
powiem ,,inne wersje,,?

ocenił(a) film na 10
Dave123

Siemasz. Zobacz sobie "Czas Apokalipsy: Powrót" / "Apocalypse Now: Redux " To jest pełna wersja filmu, która została wydana w 2001 roku. Są tam Króliczki Playboya i francuska farma. Film trwa 194 min.

ocenił(a) film na 9
Oskarp

Dzięki za info .moja wersja trwa 153 czyli jednak okrojona :)

ocenił(a) film na 10
Dave123

Nie tyle okrojoną co wcześniejszą. Coppola wydał w 2001 roku wersję odnowioną cyfrowo i poszerzoną właśnie do 194 minut. Więc to jest ostatnia, najdłuższa, z poprawionym obrazem i dźwiękiem wersja tego filmu.

ocenił(a) film na 10
Oskarp

Nie jest najdłuższa. W komentarzach przewija się jeszcze wersja trwająca aż 5 godzin.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones