PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1092}

Czas Apokalipsy

Apocalypse Now
8,2 185 589
ocen
8,2 10 1 185589
9,0 36
ocen krytyków
Czas Apokalipsy
powrót do forum filmu Czas Apokalipsy

martin sheen

ocenił(a) film na 10

to co Martin Sheen zrobil w tym filmie przekracza moje mozliwosci oceny.Od samego poczatku gdy patrzyl na mnie, scena z jego odwrocona twarza, kiedy probowal tanczyc i rozbil lustro.to nie byla kreacja aktorska on byl willardem to byla czysta schizofrenia, szalenstwo rozdwojenie jazni.cala wedrowka willarda przez kregi piekla na łodzi charona.i zabawne - co prawda rola brando byla genialna ale to co zrobil sheen przewyzszalo brando o lata swietlne.zreszta to historia willarda nie kurtza.dla mnie czas apokalipsy to w ogole nie jest film wojenny.to symboliczna psychodela - łódź, walkirie wagnera, motyw z mostem i postać "Karalucha".

bobiszon666

Podpisuję się całkowicie :)
Nic dziwnego, że przeszedł podczas kręcenia filmu zawał...

_Jowi_

Zawał to przeszedł bardziej od hadkorowego ćpania na planie, a nie od wyczerpującej kreacji.

bobiszon666

Podczas sceny z lustrem był całkowicie nawalony. Coppola to wykorzystał, a cała scena była improwizowana. Rozbił to lustro, bo był w tym czasie na odwyku...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones