PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1092}

Czas Apokalipsy

Apocalypse Now
8,2 185 589
ocen
8,2 10 1 185589
9,0 36
ocen krytyków
Czas Apokalipsy
powrót do forum filmu Czas Apokalipsy

którą karę byście zafundowali swojemu największemu wrogowi?

ocenił(a) film na 10

Czytanie takich tematów.

użytkownik usunięty
kaioken26

czytanie nie boli

ocenił(a) film na 8

Ale ci pojechał :D.

użytkownik usunięty
Mowiacy_do_reki

no xD ale mi pojechał, nie? xD

a teraz leż, lamusie

ocenił(a) film na 8

No pojechał, hehehe. Boli cię to jak widzę. Trafiony idealnie.

użytkownik usunięty
Mowiacy_do_reki

tak mi pojechał, że chyba sie schowam po kamień

a teraz: leż lamusie

ocenił(a) film na 8

Nareszcie coś odpisuje innego niż ctrl c, ctrl v. Huhu, moje zwycięstwo, yuppi. Zniszczyłem cię.

użytkownik usunięty
Mowiacy_do_reki

leż lamusie

ocenił(a) film na 8

Idzie ci coraz gorzej, skup się.

użytkownik usunięty
Mowiacy_do_reki

leż lamusie

ocenił(a) film na 8

Cofasz się w rozwoju, a to już przykre.

użytkownik usunięty
Mowiacy_do_reki

leż lamusie

ocenił(a) film na 8

Zdajesz sobie sprawę, że nic nie osiągnąłeś?

użytkownik usunięty
Mowiacy_do_reki

leż lamusie

ocenił(a) film na 8

Dalej się plujesz, a na mnie nie robi to wrażenia.

użytkownik usunięty
Mowiacy_do_reki

leż lamusie

ocenił(a) film na 8

Poplułeś się, że aż ludzie patrzą.

użytkownik usunięty
Mowiacy_do_reki

leż lamusie

użytkownik usunięty
Mowiacy_do_reki

Nie karm trolla, nieważne co się do niego napisze, on i tak będzie wszystko kopiował bo to jeszcze dzieciak i myśli że jest fajny. Jedyne co sobą reprezentuje, to marny zasób słownictwa i brak kultury. Szkoda na niego klawiatury.

ocenił(a) film na 8

Zdziwiłbyś się.

użytkownik usunięty
Mowiacy_do_reki

leż lamusie

ocenił(a) film na 8

No dobra, ale co ja mam wspólnego z tym?

użytkownik usunięty
Mowiacy_do_reki

leż lamusie

ocenił(a) film na 8

Jesteś moim ulubionym fanem.

ocenił(a) film na 6
Mowiacy_do_reki

leż lamusie blulululu

ocenił(a) film na 8
Arix_Lolek

Kolejne konto pajaca, hahahaha.

użytkownik usunięty
Mowiacy_do_reki

leż lamusie

ocenił(a) film na 6
Mowiacy_do_reki

Dałeś mi nauczkę tymi komentarzami przy moich wypowiedziach. Wybacz moje nietaktowne zachowanie i leż la...oo makarena!

ocenił(a) film na 8
Arix_Lolek

To nie była nauczka, jesteś po prostu psychiczny i to wszystko.

Dobrze, że się nauczyłeś jednego zdania, które w kółko powtarzasz i jesteś taki dumny z tego, że kogoś wyzywasz. Naprawdę jest to powód do dumy. A dlaczego? Bo jak ktoś nie może się pochwalić osiągnięciami w muzyce, sporcie czy wiedzy, to zostaje jedynie prostactwo. Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 6
Mowiacy_do_reki

Ta druga część zdania również dotyczy mnie ? (Ta zaczynająca się od '' Dobrze, że się ... " )

ocenił(a) film na 8
Arix_Lolek

Tak, dokładnie do ciebie.

Pewnie myślisz, że takimi tekstami mnie pokonałeś i w oczach czytających jesteś kozak. Nie będę cię wyprowadzał z błędu, bo i tak zaprzeczysz, jak to robią niedorozwoje.

ocenił(a) film na 6
Mowiacy_do_reki

Ale ja przecież napisałem tylko raz ''leż lamusie" (i każdy by się domyślił, że to nic takiego) więc gdzie ja w kółko powtarzam niby... i po drugie co Ty wiesz o moich osiągnięciach. Nawet jak coś osiągnąłem to wiem, że to marność nad marnościami w tym świecie i nie ma co patrzeć na to zbyt. Jeśli chcesz pogadać o muzyce, sporcie albo coś co mnie bardziej interesuje czyli malarstwie (artystycznym), Biblii... to najpierw zapraszam do rozmowy a potem mnie oceń swoją miarą. Mógłbym Cie osądzić ale nie do mnie sąd należy... dobra trochę się rozpisałem, ale musiałem bo nie mógłbym zasnąć.Dziękuję dobranoc.

ocenił(a) film na 8
Arix_Lolek

Napisałeś dwa razy, a nawet raz to wystarczy, zresztą dlaczego mam się tłumaczyć idiocie?

Zamierzasz w kółko do mnie pisać? Mało się ośmieszyłeś? Naprawdę nie wstyd ci? To jednak mam rację: jesteś debilem.

Jakie twoja osiągnięcia? Mam gdzieś, możesz być nawet milionerem (zapewne jesteś cieciem). Dla mnie ważne jest, że jesteś debilem.

Ty mnie? Brechtam z ciebie, pacanie.

A kiedy widziałeś sugestię, że chcę z tobą gadać o sporcie, lamusie? Jesteś zdrowo pieprz...

ocenił(a) film na 6
Mowiacy_do_reki

Po 1 napisałem raz odkąd mnie oskarżyłeś... jak oskarżasz to wytłumacz (typowe jak się nie ma argumentów to się piszę -''po co mam się tłumaczyć itd. Po 2 zamierzam wyjaśnić skoro mnie oskarżasz to odpisuje całkiem kulturalnie. Gdzie się ośmieszyłem... Jak masz gdzieś moje osiągnięcia to po co się wypowiadasz na ich temat. Napisałem, że Cię nie osądzę bo nie do mnie należy osądzanie. I nie napisałem, że masz rozmawiać ze mną o sporcie itd, tylko, że zapraszam Cię do rozmowy. Zapewne nie jesteś głupi tylko to jest sarkazm w Twoich tekstach więc rozumiem go... chyba, że jednak piszesz na poważnie to jesteś faktycznie moim sądem głupi. Teraz Ty odbij piłeczkę. Może doszukasz się błędów ortograficznych w moim tekście i wystawisz mi je, bo nie masz już pretekstów.

ocenił(a) film na 8
Arix_Lolek

Hahaha, sam zaczynasz i jeszcze ja mam się tłumaczyć, no baran.

Przecież to w tym poście jest wszystko kto do kogo zaczął.

Jesteś debilem czy go tylko zgrywasz na potrzeby dyskusji?

Ale się napociłeś, a ja się tylko uśmiałem z tego, co napisałeś, bo to same brednie.

Może ty starasz się obniżyć czyjąś wartość wytykając błędy - zresztą sam to sugerujesz.

Ośmieszyłeś się i taka prawda jest bolesna dla ciebie.

ocenił(a) film na 6
Mowiacy_do_reki

I po drugie nie pozwalaj sobie z tymi wyzwiskami rutinoscorbinie łysy bo zapewne rozwaliłbym Cię i w sile fizycznej.

ocenił(a) film na 8
Arix_Lolek

Ale twój komentarz mnie urzekł. Ćwiczyłeś na krewnych swoje kazania?

ocenił(a) film na 6
Mowiacy_do_reki

Racja, przekonałeś mnie.

ocenił(a) film na 8
Arix_Lolek

Domyślam się.

użytkownik usunięty
Mowiacy_do_reki

leż lamusie

ocenił(a) film na 8

A weź, idź.

Mowiacy_do_reki

Zniszczył większość twoich tematów ograniczając ich czytelność. :< Albo podbił ilość postów, zakładając, że to alterkonto.

ocenił(a) film na 8
KarmazynowyKokos

Zniszczył? Raczej chciał zniszczyć.
A ty skąd, wiesz że nie tylko tu? Może ty to on...

Mowiacy_do_reki

Tak naprawdę to moje oskarżenie było bezzasadne, proszę o wybaczenie! Myślałem, że na tak wielkim i szacownym forum jak filmweb użytkownicy mogą wypływać dosłownie z podziemi.

ocenił(a) film na 8
KarmazynowyKokos

Szok, nie rozumiem już nic.

Mowiacy_do_reki

Drugie zdanie było odpowiedzią na to, że mogę być jego alterkontem. Moje wypowiedzi mogą być kierowane zbytnim przemęczeniem.

ocenił(a) film na 8
KarmazynowyKokos

No bo widzę cię tutaj, a wiesz, że takich tematów jest więcej. Proste, nie?

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 8

Hahahahahaha.

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones