PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=805204}

Czas krwawego księżyca

Killers of the Flower Moon
7,2 42 578
ocen
7,2 10 1 42578
7,6 56
ocen krytyków
Czas krwawego księżyca
powrót do forum filmu Czas krwawego księżyca

7/10

ocenił(a) film na 7

Osagowie przerzucani z miejsca na mniejsce jakość nie mogli zasiedlić gdy znaleśli swoje mniejsce na ziemi które bogactwo i mniejsce na ziemi i zapis w Historii.
Przprzyszło bagactwo przyszedł prestiż i przyjaciele w biały rekawiczkach żeby nie było widać brudu pod pazknociami o sercach jak słoma .Czas Krwawego Księzyca trwa 3,5 godz i ten czas nie dłuzy się w kinie .Przez ciekawa historią dobrze poprowadzoną przez sprawnego reżysera .Zagrana dobrze przez można powiedzieć główny aktorów w tym najlepiej po mojemu i nie tylko była idianka
Lily Gladstone twarda kobieta mocno stępująca po ziemi taka baba z prowicjii .Dla mnie prosta rola za razem Oscarowa .Robert De Niro mówi że wrocił podobno do swoicj ról jako ganster czy mafioso Tu uśmiechnie na widoku dobre słowko powie za plecami bedzie wbijał szpiki by wyssysać z ciebie życie by zgarnąć co należy do ciebie.Najbardziej orygalną role gra choć nie najlepszą rolę mowa
tu Leonardo DiCaprio i jego postaci Ernest Burkhart można powiedzieć że facet głupka kukiełke ,którą kieruje się tak jak się chce .Choć patrzec na faceta który pozwala się tak pomiatać sobą .Oglądając tem film zastawiałem czy on sobie zdawał sprawę że truje żonę że jej szkodzi .Czy facet miał bielmo na oczach czy był az tak głupi że nie zdawał sprawy że zabija najbliższą sobie osobę lub wszystko wiedział
oglądając postać graną przez Leonardo zadaje sobie człowek wlasnie takie pytania .Czas Krawego to film o zazdrosci o władzy ty masz być biedny tobie jest pissane bogactwo Idianinie idż tam ląki do swych namiotów .Ropę zostaw białym i wszystkie luksusy im związane. Film doby ale dla mnie nie Oscarowy .Ale będzie chyba inaczej .7/10

kinoman1985

"nie zdawał sprawy że zabija najbliższą sobie osobę lub wszystko wiedział"

Wiedział. Na koniec wszystko zdradził przed sądem poza faktem podtruwania. Żona spytała go czy coś zataił. Powiedział, że nie. Wtedy odeszła od niego na stałe.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones