PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=805204}

Czas krwawego księżyca

Killers of the Flower Moon
7,2 42 067
ocen
7,2 10 1 42067
7,6 54
oceny krytyków
Czas krwawego księżyca
powrót do forum filmu Czas krwawego księżyca


Film się ciągnie jak flaki z olejem. I cóż z tego, że to kino artystyczne skoro widz wychodzi zmęczony: czasem trwania, powolnym tempem, brakiem emocji i świetnym, choć w pewnym momencie już wkurzającym aktorstwem Di Caprio. Wygięta w podkowę gęba zaczyna po 3 godzinach irytować.
Indianie zmakdonaldyzowani do granic absurdu. Pojawił się temat, zebrano oskarowiczów i zaczęto pastwić się nad widzem. W dwie godziny byłby bardziej interesujący.

maslana700

Film wręcz idealnie "skrojony" pod Oscary. Temat, który w Stanach zawsze jest ważny i dlatego też, wszystkie te recenzje i procenty na takich RT, mogą się jednak różnić od takiego naszego polskiego podejścia i odbioru. Do tego dodać nazwisko Scorsese i DiCaprio, który notabene został ostatnio wybrany najlepszym aktorem wszechczasów (portal Ranker) i dostajemy film, który "stety, czy niestety" pozgarnia te amerykańskie nagrody - z Oscarami włącznie ;)

maslana700

Mina Di Caprio zaczęła mnie irytować już na samym początku i przez trzy godziny się nie zmieniła :)

ocenił(a) film na 1
maryniax

Miałam te same odczucia...męczy..

ocenił(a) film na 6
maryniax

mnie irytowała ta bez życia Molly... miałam w połowie filmu ochotę nie wstrząsnąc

maslana700

To idź sobie Marvela pooglądaj

unsympatisch

typie idź się pobaw - dzisiaj dzień singla

maslana700

Widzę, że kolega zorientowany. A co do filmu, cóż, ambitne kino nie jest dla wszystkich

maslana700

Jak się opijesz koli i ożresz hamburgerów to cie zmęczy. Na seansie na którym byłem dwie dziewczyny nie wysiedziały do końca. Przez godzinę przeszkadzały innym widzom. Gęby im się nie zamykały, w końcu się zabrały i poszły zostawiając po sobie butelki i chlew na podłodze. Tak to jest jak zamiast do kawiarni trafi się przez przypadek do kina.

Aldon

To Aldon czy Kondon ?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones