PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=805204}

Czas krwawego księżyca

Killers of the Flower Moon
7,2 41 599
ocen
7,2 10 1 41599
7,6 54
oceny krytyków
Czas krwawego księżyca
powrót do forum filmu Czas krwawego księżyca

Kiedys chyba w dlugich filmach (pow. 3 godzin, np. Przeminelo z wiatrem, Kleopatra) w polowie seansu byla wprowadzona przerwa. Mogliby do tego powrocic, takie 15-20 min na toalete/fajke/mala szame

rad500

Kiedyś o tym myślałem, bo przecież w teatrze są przerwy! Wydaje mi się, że problemem jest to, że kiedyś były małe kina. Można było kontrolować kto wszedł. Teraz przy multikinach byłby problem organizacyjny: w sumie dwa razy sprawdzanie biletów, użeranie się osobami, które bilet gdzieś zapodziały np. zostawiając go na sali, itd. Tym niemniej bardzo ciekawi mnie jak organizowane są maratony?

Kina mogą nie chcieć też takich przerw, bo w ciągu dnia chcą upchnąć jak najwięcej filmów. Tym niemniej 3h to za długo bez przerwy.

thesamer

3h za długo bez przerwy? w ciepłym kinie w wygodny fotelu z butelką napoju:) ciekawe jakbyś zniósł 2 doby w okopie podczas deszczu. coraz miększe się robią te dzieciaki

ocenił(a) film na 9
Pshemyslav

Po co od razu tak drwić. To jest jakby nieadekwatne do wypowiedzi.

loginatyde

z irytacji. masz rację

ocenił(a) film na 8
Pshemyslav

To sikaj w fotel jak w okopie.

mikmro

Młody, a prostata już przerośnięta?

ocenił(a) film na 8
AndBiel

Nie wiem, nie pcham tam paluchów. Ale odlać się raz na 2,5h to raczej zdrowo.

mikmro

I co przez te 2 minuty stracisz wątek całego filmu? Idziesz, wracasz i oglądasz dalej w czym problem.

ocenił(a) film na 8
SeBaLy_Kowalski

I tak też zrobiłem.

ocenił(a) film na 7
Pshemyslav

A ja tę irytację popieram. Bo właśnie dlatego przestałem chodzić do kin i wydałem za dużo pieniędzy by mieć to kino w domu.
Ludzie zapakowani jedzeniem na dwie godziny jakby na biwak na tydzień jechali, komentarze, tłumaczenie fabuły osobie obok, mlaszczenie, szelest opakowań i litrowa kolka a potem kręcenie się do kibla co 20 minut.
Znalazłem spokój kinowy we własnych czterech ścianach.

ocenił(a) film na 8
Pshemyslav

Hurr durr kiedyś to było.

xUmcyk

ale co kiedyś było? Piszę o teraźniejszości.

Pshemyslav

ciekaw jestem jak czesto ty siedzisz w okopie podczas deszczu. Co za ignorant

Macaretos

Także uważasz, że 3h w kinie bez przerwy to przesada?

Pshemyslav

Dokładnie, to sama przyjemność siedzieć tyle czasu w kinie na fajnym seansie

Pshemyslav

W okopie można się chociaż odlac

thesamer

To niewielki problem. W Cinema City byłam kilkukrotnie zarówno na maratonach jak i na filmach bollywood. Między filmami są 10 minutowe przerwy, które w pełni wystarczają na w i zakup czegoś do picia. Na bollywoodkich produkcjach zawsze w połowie filmu jest 10 minutowa przerwa. Nigdy nie było problemu z powrotem na salę.

thesamer

w takim razie sprawdzają sję bilety imienne/kupione online. albo po prostu nie wychodzisz z sali.

ocenił(a) film na 7
thesamer

no tak bo problem jest zeskanować jeszcze raz bilet

rad500

Były. Pojawiał się napis Intermission. Tak było też w Ojcu chrzestnym, Odyseji kosmicznej czy Lawrence z Arabii.

ocenił(a) film na 10
obleh

Tak też jest do dzisiaj w kinie indyjskim, że po pierwszej połowie filmu pojawia się wspominany przez Ciebie napis.

ocenił(a) film na 9
rad500

Dodajmy jeszcze 30 minut reklam przed seansem ;)

ocenił(a) film na 7
michalxd21

I kolejne 30 minut po przerwie : )

ocenił(a) film na 7
rad500

Byłam wczoraj w kinie na nim w Niemczech i była jedna przerwa 10 min.

ocenił(a) film na 7
Cleopatrapl

i jak tam dubing po niemiecku? :P

ocenił(a) film na 7
Grisza30

Niemiecki jest o niebo lepszy niż polski ;)

Cleopatrapl

z tym że w Polsce się filmów nie dubbinguje. Pomijam bajki czy inne wyjątki.

ocenił(a) film na 7
Gothfryd

Porównałam właśnie do bajek i wyjątków.

Cleopatrapl

Hände hoch, Winnetou!

ocenił(a) film na 7
AndBiel

Ja wohl

AndBiel

Haha

rad500

Właśnie jestem na takim seansie ale w UK. 15 min przerwy

ocenił(a) film na 8
rad500

W Portugalii rownież była 10-minutowa przerwa, sporo osób nie wstało z foteli ;)

rad500

We Włoszech tak jest. Przerwa albo dwie w trakcie filmu. Właśnie się wybieram na seans w tej chwili

ocenił(a) film na 6
rad500

na bąka, tweeta i selfiaka

rad500

W pełni się zgadzam gdy film trwa ponad trzy godziny przed seansem filmu puszcza się reklamy przez około 20 minut to przerwa w połowie filmu by się przydała tak na jakieś 15 minut,masz rację kiedyś się to w kinach praktykowało i ten zwyczaj powinien przywrócić,bo tak w czasie seansu ludzie się kręcą żeby skorzystać z toalety.

ocenił(a) film na 9
cezar_20

Kto rozsądny wchodzi na salę kinową zgodnie z czasem na bilecie ( chyba tylko idiota ) ? Wejście na salę około 15-20 minut po godzinie napisanej na bilecie to podstawa, zwłaszcza w dzisiejszych czasach, gdy reklamy są wyświetlane tak długo. Ja wchodzę równo z otwarciem drzwi na salę tylko wtedy jak są jakieś duże iventy kinowe np. Barbenheimer, Avatar, czy jakaś naprawdę duża premiera komixowa. W innym przypadku wchodzenie od razu na salę uznaje po prostu za głupotę.

ocenił(a) film na 7
Flinston1987

pierd00lenie, kilka razy sie na to nacialem i raptem po 6-7 minutach od planowanego czasu juz bylo po reklamach, nie wspominajac ze trzeba sie przeciskac miedzy siedzacymi ludzmi po ciemku zeby dotrzec na swoje miejsceXD

ocenił(a) film na 9
qwibqwib

Sorry od 5 lat odkąd mam Unlimited wchodzę około 10-15 minut po bilecie i tylko raz zdarzyło mi się mieć już tylko 1 reklamę/zwiastun do obejrzenia, zazwyczaj jest jeszcze około 2 reklamy/zwiastuny.

ocenił(a) film na 7
Flinston1987

Co kino to inaczej jest najwyraźniej. Mnie to mile zaskoczylo, ze tak z dupy idziesz i elo nie ma reklam/jest jedna krotka i leci film- i to akurat bedac o czasie nawet.

ocenił(a) film na 9
rad500

Musisz mieć cienkie zwieracze skoro masz problem z taki metrażem i wysiedzeniem na sali. Obowiązkowa toaleta przed seansem, racjonalne picie, oraz jedzenie( ja wziąłem litrową Colę & 3 pączki, z czego 2 mi zostały bo seans mnie tak wciągnął ) i kłopot sam się rozwiązuje - chcieć, znaczy móc.

ocenił(a) film na 6
Flinston1987

wow cola i 3 pączki, gratuluję zdrowej przekąski xddd

ocenił(a) film na 9
_dominic_

Lepsze pączki ( akurat nwm co masz do pączków ) niż durny popcorn, czy inne pierdoły z barku kinowego za horendalną cenę.

ocenił(a) film na 6
Flinston1987

rozumiem kawusie i pączusia, ale jednego a nie 3 + cola, toż to 2 tysie kalorii. Ale dobra, smacznego, nie wnikam co kto je na sali :)

ocenił(a) film na 9
_dominic_

1 pączek na 1 godzinę filmu :P , a co do kalorii to zaufaj mi, że nie jedna kobieta chciała by mieć tak dobrą ( może nawet i za dobrą :P ) przemianę materii co ja.

Flinston1987

No OK, ale wez taki film
https://www.filmweb.pl/film/Kleopatra-1963-31280
Dodaj do tego reklamy - pol godziny i robic sie prawie 5 godzin.
Raczej malo kto bez przerwy wytrzyma na toalete czy chocby przejscie sie.
Paczka jednego moge zjesc - o ile nie jest mrozonka z Lidla, ale popilbym go jakims sokiem albo herbata/kawa

ocenił(a) film na 9
rad500

Na taki metraż ( 5h ) jeśli nie miałbym pewności, że nie będzie przerwy nie poszedłbym do kina.

rad500

Miałem kiedyś sporego kaca, organizm wysuszony jak diabli. Koło 8 rano wypiłem półlitrowy kubek herbaty, a do kibelka na siku poczułem potrzebę koło 15-tej. To moja rada na takie długie seanse w kinie;-)

JackHolborn

Impreza dzien przed, a seans nastepnego dnia rano ;)

Flinston1987

Jeszcze ktoś ten odrdzewiacz pije? Kiedy ludzie pójdą po rozum do głowy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones