PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=644432}

Czas na miłość

About Time
7,6 200 007
ocen
7,6 10 1 200007
6,8 22
oceny krytyków
Czas na miłość
powrót do forum filmu Czas na miłość

Słaby i nudny

ocenił(a) film na 5

Obejrzeliśmy z dziewczyną uważnie i w spokoju i mieliśmy identyczne odczucia. Lubimy obejżeć
czasem komedię romantyczną dla odstresowania się ale ten film był po prostu nudny, tandetny i
malo realistyczny (nawet zakładając, że "latanie" w czasie" jest możliwe).
Aktor grający Tima jest tak paskudny, że aż mnie to drażniło, zwłaszcza w zestawieniu z piękną i
czarującą Mary i chyba jedynie dla jej wdzięku nie wyłączyłem tego filmu w połowie.
Film może się podobać ewentualnie nastolatkom nie mających większych wymagań co do oglądanego filmu.
Nie polecam.

użytkownik usunięty
Sarge72

przede wszystkim żyć tak żeby unikać złych filmów

ocenił(a) film na 8
Sarge72

to jest film o wartosciach, wiadomo, ze watek milosny z reguly jest nudny - zwlaszcza dla facetow, ale oceniajmy calosc ;-)

ocenił(a) film na 8
kola01

filmu można nie lubieć bo każdy ma swój gust i powiedzmy inne treści do niego przemawiają, ale argument o urodzie aktora jest po prostu infantylny:/ o zgrozo gdyby tak całe kino byłlo tak ambitne jak wszystkie produkcje (przewaznie amerykanskie choc i w polskim kinie taka tendencja dominuje) z tylko urodziwymi aktorami i aktorkami, gratuluję wrażliwości

ocenił(a) film na 9
kola01

idiotyczne bicie piany w calym watku, nie podobalo sie? ok, podobalo - tez ok. Prawda jest jak dupa... kazdy ma swoja :) Mnie sie film podobal, tak watek romantyczny jak i poruszyl mnie watek z ojcem. Ja dopiero po smierci mojego docnilem co mialem i zaczelo mi go straszliwie brakowac, ilez bym dal za mozliwosc cofniecia sie w czasie i wysciskania go i powiedzenia jak bardzo go kocham...

ocenił(a) film na 4
kola01

Mam identyczne odczucia. Film przeciągnięty do granic możliwości, mógłby skończyć się po godzinie albo powinni już zrobić z tego komedię romantyczną i skupić się na wątku podrywania Mery i perypetii jakie mogą przy tym wyniknąć z podróżowania w czasie. Później chciano pokazać chyba ich całe życie łącznie z mało ciekawymi chwilami, które nic nie wnoszą do filmu a sprawiają, że całość ciągnie się jak flaki z olejem. I tak wyszło, że to ani komedia romantyczna ani dramat ani melodramat ani sci fi tylko takie nie wiadomo co. Tak ja również podpisuje się, że główny aktor nijak pasował do swoich miłosnych wyborów :). To są moje subiektywne odczucia i oceny nikogo nie ganię za 9 dla tego filmu. Tylko jeszcze jednej kwestii nie zrozumiałem - skoro nie mógł się przenosić w czasie przed urodziny swoich dzieci (bo po powrocie by wyszły inne z plemnikowej loterii) to czemu na koniec przeniósł się do swojego dzieciństwa wraz z ojcem przed jego śmiercią ?

kola01

Nie trzeba lubić aktorów, pejzaży czy scen majacych miejsce w filmie....Ważne że cały film "coś" niesie ze sobą, pewne przesłanie, a nie inne tego typu naciągacze kasy powiększające tylko kasę aktorów. Świetny film!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones