PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=137466}
6,7 88 839
ocen
6,7 10 1 88839
6,0 15
ocen krytyków
Czas surferów
powrót do forum filmu Czas surferów

kocha taniec z gwiazdami,produkty z biedronki, jozina z bażin i inne tego typu wynalazki

ka44jareq

raczej film dla ludzi z poczuciem humoru. czyżby było ci to obce? ;]

ocenił(a) film na 1
monika_szczecin

jeśli twierdzisz, że to coś jest śmieszne to tylko pogratulować :D:D:D:D:D:D:D:D

ocenił(a) film na 1
ka44jareq

Dokładnie, film jest smutny i żałosny. Marne polskie "gwiazdy", humor śmieszący ... hm, w sumie to nie wiem kogo śmieszący :~F
Specjalnie wlazłem żeby zobaczyć jaka jest średnia ocena i aż przetarłem oczy ze zdumienia, więcej niż 7, buhahahaha. No ale co się dziwić, skoro taniec z gwiazdami ma taka oglądalność... ;) Niestety polskie kino nigdy nie będzie na dobrym poziomie, skoro ludzie zachwycają się taką kloaką, żal po stokroć

ocenił(a) film na 2
suchoparek

W pełni się z tobą zgadzam .Film maksymalnie nieciekawy 2/10.

ocenił(a) film na 9
suchoparek

nie wiem jak wy to z tańcem z gwiazdami kojarzycie ... jak to jest nudne to jakie polskie komedie ostatnich lat sa dobre ? moim zdaniem sporo smiesznych dialogow, wole taka komedie obejrzec niz jedna z 100 polskich komedii romantycznych ktore z komedia nie maja nic wspolnego, wszystkie krecone jakby to bylo jakies m jak milosc czy inne na wspolnej

ocenił(a) film na 1
jakamo

kojarzymy to, bo to taki sam poziom żenady. to jest nudne, i niestety polacy w ostatnich latach nie zrobili ani jednej dobrej komedii (zaznaczam, że to tylko moja opinia). ja osobiście omijam jak mogę polskie filmy (tylko te nowe oczywiście) bo i tak wiadomo, że będzie lipny. czasem się jednak łudzę i oglądam takie gnioty i tylko sie utwierdzam...

ocenił(a) film na 5
suchoparek

Tańca z gwiazdami nie oglądam od drugiej edycji... Badziew.
A filmu NIE MOGĘ OCENIĆ-w niektórych momentach jest naprawdę zabawny, ale aktorzy się nie popisali... Rysiu to naprawdę sztuczna postać (a tak swoją kto go zagrał, bo może taki miał być???).

ocenił(a) film na 1
I_am_a_Bad_Girl

no właśnie, ale jednak oglądałeś (TzG) - czyli coś w tym jest ;)

ocenił(a) film na 7
suchoparek

niestety w pierwszym komentarzu nie jest napisane, czy oglądali kiedykolwiek, tylko, że kochają, a to jest różnica :)

jakamo

film zapodaje humor odpowiedni dla gimbusików niestety, gagi są nudne i przewidywalne niczym babciny rosół, Obuchowicz wnerwia gdziekolwiek zagra - tutaj też. Ogólnie cały ten film jest gówniany, takie to niby miało być komedią o gangsterach, a wyszedł niedorobiony suchar udający Pulp Fiction.

ocenił(a) film na 10
suchoparek

nie trzeba od razu niewiadomo jakiej ambitnej amerykanskiej produkcji, zeby poogladac dobra komedie , a ze nie masz poczucia humoru i dystansu zarowno do siebie jak i do wszystkiego innego to wiadome ze jest to dla ciebie zalosny film ;p . Ale zastanow sie kto tu jest zalosny, wysmiewasz kogos komu sie czas surferow podobal, ale jak to mowia, są gusta i gusciki. o tym sie nie dyskutuje. Mi sie wiele rzeczy nie podoba, ale to nie znaczy ze jak komus sie podoba to mam od razu wysmiewać. pozdro ;p

ocenił(a) film na 9
suchoparek

Masz racje,ale calkowicie sie z Toba nie zgadzam.Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 10
ka44jareq

Pieprzysz... film jest prosty i pachnie prostotą, ale mam wrażenie, że taki miał być. Gdyby nie było to zamysłem reżysera to pewnie zatrudnił by w nim gwiazdy polskiego kina (mamy tylko dwie Linda i Dziędziel), a nie anonimowych aktorów. Dla mnie ten film to bomba... Lubie ambitne produkcje, lubię też proste lekkie komedie. Ten film to przede wszystkim teksty. Pod tym względem to najlepsza polska komedia.
Aha i powiem, tak każdy ma gusta i guściki, podobno się o nich nie dyskutuje.. Ty o tym zapomniałeś, a obrażając tych którym film się podobał osiągasz poziom rynsztokowy.
P.S. Postać Rysia sztuczna do potęgi, ale o to chodziło... specjalnie wzięli takiego "aktora" który grać nie potrafi :D Wielki Quentin uczynił by podobnie, a ten film to nie kopia jego twórczości to hołd dla niej...

ocenił(a) film na 10
martinboss

Przepraszam pisząc o znanych aktorów zapomniałem o Zamachowskim...

ocenił(a) film na 10
martinboss

Przepraszam pisząc o znanych aktorach zapomniałem o Zamachowskim..

ocenił(a) film na 1
martinboss

zgadza sie, jest prosty (az nawet za bardzo), ale ile mozna ogladac proste polskie filmy? czy nie czujesz niedosytu, ze polscy filmowcy faszeruja Cie gniotami w pokroju tego? nie mialbys ochoty, zeby zamiast 5 prostych filmow zrobili 1 'krzywy'? ale niestety nigdy nie pokusza sie zrobienia czegos lepszego, skoro tlumy kochaja te marne plwociny ktore oni wypluwaja, nie wiedzac, ze mogliby dostac cos duzo lepszego.
zamysl rezysera? ja sadze, ze nie bylo zadnego zamyslu, ot na hura robimy film, jaki? komedie, sa takie popularne ostatnio! moze jakas 'gwiazda', moze linde albo pazure? linde! jupi, krecimy.

co do slowa 'gwiazda' to sadze ze jest ono dosyc mocno naduzywane, jak chocby w Twojej wypowiedzi (linda gwiazda? od kiedy? no chyba ze patrzec na niego przez pryzmat polskiego kina, jakie filmy takie gwiazdy...).

przypuscmy, ze kwestia gustu jest okreslanie 'fajnosci' filmu, ale sprowadzajac wszystkgo do poziomu gustu, trzeba by zlikwidowac filmweba - w koncu kazda ocena, kazda wypowiedz na forum to tylko czyjs gust.

kwestie najlepszych tekstow pomine minuta ciszy...

dodatkowo, nie wiem gdzie zauwazyles obrazanie kogos? czy za obraze uwazasz przyrownanie do 'tanca z gwiazdami' itp? myslac w ten sposob sam obrazasz ludzi lubiacych ten program (obrazajac sie za porownanie do nich), a ponoc to tylko kwestia gustu...

i lepiej zeby Quentin nie przeczytal ostatniego zdania Twojej wypowiedzi - jeszcze by sie facet załamał, ze takie hołdy przyszło mu odbierac po tylu latach na scenie filmowej.

ocenił(a) film na 10
suchoparek

"świetny film dla tej warstw społeczeństwa, która
kocha taniec z gwiazdami,produkty z biedronki, jozina z bażin i inne tego typu wynalazki"
Jeśli sądzisz że ta wypowiedź nie jest wypowiedzią o drwiącym zabarwieniu to ja wycofuje się z dalszej dyskusji. Tu nie chodzi o taniec z gwiazdami.

Czuje niedosyt bo już nie robią takich komedii, Czas Surferów to chyba ostatnia z tych prostych komedii... teraz na fali są komedie romantyczne, które nie są ani romantyczne, ani komediowe.

Zlikwidować filmweba po co? każdy ma prawo do swojego zdania i jeżeli użyje dobrej argumentacji i wyrazi je w kulturalny sposób to nie ma żadnych problemów. O gustach się nie dyskutuje, bo nie można wczuć się w potrzeby drugiej osoby. Nie wiesz, czego ja czy ktoś inny oczekiwał od tego filmu, z czym nam się ten film kojarzy itd. Ja chciałem się wyluzować przy czymś prostym, śmiesznym, lekkim. Gdy chce ambitnego filmu oglądam ambitne filmy, gdybym chciał wysublimowanego humoru, a obejrzałbym Czas Surferów pewnie byłbym bardzo zawiedziony... wszystko to kwestia nastawienia.

Wiadomo, że pisząc gwiazdy chodziło mi o te krajowe. A o tym, że Linda, Zamachowski i Dziędziel są gwiazdami polskiego kina, chyba dyskutować nie trzeba.

Twórczość Quentina przez wielu uważana jest za dno, a humor tam przedstawiany za klozetowy, więc fakt że czas surferów jest tak krytykowany przemawia paradoksalnie na jego korzyść. A powodów różnicy pomiędzy kinem amerykańskim i polskim tłumaczyć chyba nie trzeba... U nas filmy profesjonalne są gorsze od amerykańskich amatorskich!

ocenił(a) film na 10
martinboss

P.S. Co do ostatniego zdania, są oczywiście wyjątki...

martinboss

Wypraszam sobie. Produkty z Biedronki bardzo się poprawiły. Nie mieszaj wideł i powideł.

ocenił(a) film na 9
kbernardyn

Jest to jeden z najlepszych filmów polskich jakie widziałem.
Druga tak dobra komedia po Nic Śmiesznego.

ka44jareq

ale co masz do biedronki , fajne rzeczy tam sa i do tego w miare tanie

użytkownik usunięty
ka44jareq

nie oglądam tańca z gwizdami ani jozina z bazin a jak dla mnie film świetny, jeśli Ci się nie podoba to nie musisz od razu tworzyć do tego teorii

ka44jareq

Ale żeś k... wymyślił.
Ja akurat nie nawidzę tańca z gwiazdami, jozina, tvn, wojewódzkiego i majewskiego, durczoka, lisa i innych wynalazków a ten film uwielbiam !

Jordan66

mam tak samo ;)

ocenił(a) film na 10
wielkie_jol

moim zdaniem najlepszy polski film :D teksty to normalnie powalaja na kolana, za kazdym razem kiedy to ogladam caly czas smiejee . moze aktorzy nie zagrali jakos rewelacyjnie czy cos, ale mi sie bardzo podobalo :) polecam :)

ocenił(a) film na 10
siwa445

genialne. Dawno się tak nie usmiałem.

ocenił(a) film na 8
siwa445

pusc ten pie.rdol.ony guzik

ocenił(a) film na 10
bojan89

zeee co?

ocenił(a) film na 8
siwa445

taka fanka filmu, daje mu 10tke i nie zna cytatu z jednej z najlepszych scen w filmie..

ocenił(a) film na 10
bojan89

myslalam ze to do mnie mowisz ;>

użytkownik usunięty
siwa445

tak,nie ma tu oskarowej gry aktorskiej ale są teksty powalające np co to jest ku.wa body :D a koleżka na samej górze to nie wiem jak powiązał film z tańcem z gwiazdami itd

ka44jareq

kocham produkty z biedronki i ch ci do tego fredzlu !

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones