PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=137466}
6,7 88 839
ocen
6,7 10 1 88839
6,0 15
ocen krytyków
Czas surferów
powrót do forum filmu Czas surferów

Film dobry na papierze

ocenił(a) film na 6

Scenariusz i teksty na 8/10 chociaż bywały słabsze momenty, aktorstwo 1/10, muzyka 1/10, cała reszta taka sobie. W styl Tarantino wczuł się tylko scenarzysta. Tych aktorów nie wiem skąd wytrzasnęli, ale grać nie potrafią zupełnie. Nie wiem kto wpadł na taki tytuł i powiązanie z surfingiem, ale chyba też miało to związek z Quentinem, bo muzyka surf rockowa to jego znak rozpoznawczy w filmach. Szkoda, że w Polsce nie zrobią czegoś oryginalnego, a jak już starają się naśladować to robią to nieudolnie. Ogólnie 6/10.

użytkownik usunięty
jorger

aktorstwo i muzyka 1/10? szkoda słów...

ocenił(a) film na 6

W ogóle to co tu powyżej wypisał założyciel tematu nie trzyma się kupy. 8 za scenariusz, po 1 wiemy już za co, a łącznie wyszło 6/10. Dodaje i dziele i jakoś wychodzi mi inaczej:)
Dla mnie ten film i tak przebija wiele innych naszej rodzimej produkcji w kategorii komedii. Wcale nie było tak źle, bo było całkiem ...nieźle. Trochę własnych słów przesyłam.
http://www.filmweb.pl/film/Czas+surfer%C3%B3w-2005-137466/discussion/13+-+tego+w szystko+zdarzy%C4%87+si%C4%99+mo%C5%BCe,2086845

pozdrawiam
dj rav

ocenił(a) film na 3
jorger

nie moglam przebrnac przez ten film, aktorstwo na poziomie teatrzyku w przedszkolu.

ocenił(a) film na 6
Hifumi

dokładnie do tego strasznie iryrtujący rysio który "gra" jakby czytał z kartki tragedia ogólnie mogłoby być fajnie ale nie jest

ocenił(a) film na 3
jorger

ogólnie film słaby- aktorstwo jak powiedziałeś totalny brak, tylko brutalność i przekleństwa - najpierw rzeczywiście śmieszy ale potem uszy więdną. Film o bandzie debili udających porywaczy z dawką brutalności i szczątkowym humorem - oto ten film. Jakbym chciał pooglądać debila to bym włączył Jasia Fasole a nie to. Ostatecznie coraz bardziej mi sie wydaje że ,,debilne bo polskie" Kac Wawa a teraz to
ech :(

jorger

Kur.wa jasna! Ludzie koneserzy kina wielcy, ja z kolei dla kazdego z was mowie, ze jak chcecie zglebiac sie w szczegolowa ocene to se komentujcie amerykanska klasyke, ktora niby jest wzorem, kur.wa w ogole ten film jest zaje.bisty, wg. mnie gra aktorska jest wlasnie bardzo dobra, obrazuje ogolny kontekst filmu idealnie, a sam scenariusz i teksty malo ktore mi tak zapadaja w pamiec i sie podobaja jak z czasu surferow. Skowyrne! ;) pzdr..

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones