PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=137466}
6,7 88 839
ocen
6,7 10 1 88839
6,0 15
ocen krytyków
Czas surferów
powrót do forum filmu Czas surferów

zapamietane przezemnie to:

-pin?
-cztery "czworki''
-cwaniaczek... puk?
-co?
-puk...puk
-kto tam?

-''ten wąż wiedzał co go czeka i popełnił samobójstwo'' (hahaha)

-''prawda to dziwka, a ja bede jej alfondsem'':)

pozdro...becia;-)

becia_czarna

akcja na parkingu hipermarketu...

-''przepraszam czy wie pam gdzie jest najbliższy hipermarket?

becia_czarna

"Jaki, kur.., Rysio? Ten szczurek?"

"Puściłeś szczurka z forsą? Uwierzyłeś temu małemu skur...lkowi?"

:-D

ocenił(a) film na 8
NYPD

W samochodzie:
-nie mów, że to zrobiłeś?
-nie zrobiłem
-nie kłam!
-to nie mów mi co mam mówić!!!
:-D

becia_czarna

-Mhm, dobra, body i apaszka
-Co to ku*** jest body ?!
- A co to jest apaszka ?

ocenił(a) film na 10
ewelka_87

joker:tego nie mozna spierdolic
za chwile fifi:wiedzialem ze sie spierdoli!
hehehe
to najlepszy tekst z filmu!!!!!!!!!!!!!!

becia_czarna

hehe najlepszy teks to był ze skowyrnymi cyckami :)

użytkownik usunięty
becia_czarna

skowyrne cycki i pytanie o hipermarket wygrywaja!

becia_czarna

jak sie pytal o hipermarket
jak mowil ze kaczka dziwaczka jarala blanty (lol2)
kaziol pytajacy" co jak nie wygramy??"

generalnie koziol jest mistrz, jego minka jak wylal na chusteczki usypiacz, jego " no witam" jego teskt "jakim kurwa mlotem"

on ubarwial ten film

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 10

rysiu fakt, irytujący strasznie, ale wlasnie taki mial byc...

a kozioł poprostu wymiata ;] Kaczka dziwaczka to o kaczce która jara blanty!! :] Albo jak kota patykiem spod auta wyciągał :D :D

bluevelvet90

o taak...rullez scena ze zdrapywaniem kota z opony samochodu :)

ocenił(a) film na 7
becia_czarna

hehe wszystkie wymienione teksty są fajne ja jeszcze nie moglem ze smiechu z :

rysio : co? to nie ten? porwaliscie nie tegofa goscia co trzeba? ja nie moge jacy wy jestescie załoooooośni !
jokes: Spierdalaj! :D

motyw z odsłonięciem goscia
rysio otwiera drzwi :nigdy ! ale to nigdy,,,
fifi: spierdalaj ! :D

joker: kim jest ten wyglądający jak pieprzony pokarm dla słodyszków ,goguś? :D

nie no ogolnie film wymiata, jeli ktokolwiek uwaza go za nudny i denny poprostu ne zna sie na zartach :)

Milanoo

-mial okulary, sloneczne
-przeciew sloneczne:))

lub
niebedziecie sie smieli???
-nie
-sikam na siedząco:))

albo: graliscie kiedys z przyjacielem w szachy korespondencyjnie:DD Rysiu wymiata

becia_czarna

motyw z butami do rzutu młotem jest super.
a ogólnie to nie ma co wybierać najlepszych tekstów, bo należałoby cały scenariusz przepisać

ocenił(a) film na 7
Kami122

Dla mnie rządzą:
1.
-Wisisz Klamie kase, tak? Tak. Podobno zapadłeś się pod ziemię tak? Tak. Jesteś cwany, tak??? Tak. OTÓŻ KURWA NIE! Tylko pierwsze tak się zgadza.

2. Klama- Czy wy kurwa litości dla zwierząt nie macie???

3. Kozioł- Żyje?
Rysio- Kto?
Kozioł- Matka.
Rysio: Czyja? Moja?
Fifi: Nie! Moja!
R: Nie wiem...
F: Nie wiesz czy twoja matka żyje?
R:aaa... Moja. A powiedziałeś ,,Nie!moja"
F:Powiedzałem to z przekąsem!
Kosioł: Z czym??

ocenił(a) film na 8
Mr__Pink

R:aaa moja, myślałem, że Twoja, bo powiedziałeś "Nie, moja"

taki mały edit. pZdR ;)

ocenił(a) film na 10
becia_czarna

Kozioł: "Mówie Ci! Kaczka Dziwaczka jest o kaczce, która jara blany... Sam tytuł "Kaczka Dziwaczka"

No i w ogóle tekst o Hipermarkecie rządzi :D (lol2)

użytkownik usunięty
skibson

ja się podpisuje pod wszystkimi wyżej , i zgadzam się że kozoił był genialny, wszystkie texty totalnie zakręcone i śmieszne... to z hipermarketem, albo jak go złapał za guzik, i "chce zareklamować wężą, kurwa!" -"nie wyrażaj się papuga się uczy" i wogle cała akcja w sklepie, "sikam na siędząco" i te szachy przez telefon, cały film zajebiście śmieszny ;-)

Ja tez sie podpisuje pod wszystkimi :D:D:D: Komedia swietna!!!!!!!!!!! :D Plaklam ze smiechu ogladajac ja :D

ocenił(a) film na 6
becia_czarna

Ja znam jeden który zapamietałem do dziś: a ty kurwa wypierdalaj do niemiec na OGÓRKI" hehe spoko pozdro

ocenił(a) film na 8
Klocek

-No Joker musze ci jeszcze coś powiedzieć ale nie wkurwiaj się. Joker my ucięliśmy mu palec.
-Co, komu.
-Czarneckiemu to znaczy nie Czarneckiemu.
-Czyj był to pomysł.
-Rysia.
-Realizujecie pomysły Rysia. Co to on jakiś guru jest, zostawić was samych na pare godzin a wy dopadacie pierwszego lepszego akwizytora i robicie sobie z niego bożka. Czym mu go ucieliście .
-Sekatorem.
-Nie , Nie kurwa , Nie wierze wam .
-To nie ja FiFi go uciął .
KURWA MAĆ
Tekst Filmu według mnie.

ocenił(a) film na 4
becia_czarna

Joker: Plan jest prosty. Idziemy z forsą do kasyna i za równowartość 10% dostajemy dowód na wygraną . I forsa jest czyściutka.
Kozioł: A jak nie wygramy?
Joker: Wogóle, kurwa nie będziemy grać.
Kozioł: Rozumiem, że powiedzenie: nie grasz, nie wygrasz traci tutaj swój sens.
Joker: Traci go kurwa bezapelacyjnie.

LMNO

Najlepsze było to:
Ok Rysio teraz ty.
Co ja?
No twoja tajemnica.
Ale nie będziecie sie śmiali?
A opowiesz nam dowcip?
Nie
To nie będziemy
Sikam na siedząco :D
Co?
No sikam na siedząco.
Z czym ty mi tu kurwa wyjeżdżasz? W dupie mam jak sikasz, to ma być ten hak na Ciebie? Kurwa kozioł mogliśmy stuknąć niemowę.
Naprawde sikasz na siedząco?
Kurwa kozioł dlaczego ja nie mam normalnych znajomych !

TO JEST THE BEST!!!!!!

i jeszcze to:
A jeśli nie wygramy?
W ogóle kurwa nie będziemy tam grali!
Czyli powiedzenie nie grać nie wygrać traci tutaj sens.
TRACI GO KURWA BEZAPELACYJNIE!

SUPER FILM - SUPER DIALOGI! 10/10 :D :D lol2

ocenił(a) film na 9
becia_czarna

a mi się podobało jak przyjechali do Bonusa któremu palec ucięli :P
Bonus: Miało być fajnie, wcale kurwa nie jest fajnie!!
Joker: Nie becz!! Co się stało??
Bonus: Nic się nie stało!! Fajnie kurwa jest!! Naprawde!! [...] To się kurwa stało!! A ja lubiłem ten palec!! Moje wszystkie pieprzone palce!! To się kurwa stało!! To chyab mogę sobei troche popłakać.. :) lol :D

ocenił(a) film na 5
becia_czarna

Hehe, teksty istotnie były fajne... Chociaż "Chłopaki nie płaczą" wg mnie wypadli o niebo lepiej i z tekstami i fabułą i jeszcze z czymś innym... Chodzi mi o aktorstwo.

Ja pi*rdolę, k*rwa - tak beznadziejnie zagranego filmu jak "Czas surferów" nie widziałem od pi*rdolonych stu tysięcy lat. Nawet, k*rwa, pierdolony serial z j*baną, k*rwa, wenezuelską dziewicą którą wszyscy ruchają na prawo i lewo jest bardziej przekonujący od gry pierdolonego megacwanego członka jakim jest Rysio. Jego rola jest tak nierealnie spierdolona, że to aż nieporozumienie. A ten grający największego idiotę w filmie buc - jak zaczął o kaczce dziwaczce nawijać, to myślałem że odjebię, bo tak sztucznie to zagrał, że szkoda gadać.

becia_czarna

Ja zapamiętałem jeszcze jak Rysio opowiadał policjantowi o swoim ojcu, że lubił spadac z drzew LOL =)

użytkownik usunięty
sowa135

Rysiu?! a co to k**** jakiś guru jest?! :D

najlepsi w tym filmie są Kozioł i sprzedawca w zoologicznym. Jego mina w scenie, gdy chłopaki zaczynaja bluzgać jest niesamowita (lol2)

ocenił(a) film na 5
becia_czarna

puść ten pierdolony guzik ... XD

pikanie cie denerwuje ... XD pik pik , pik pik

reszta chyba wymieniona wyżej

ocenił(a) film na 10
donkoguto

-No Joker musze ci jeszcze coś powiedzieć ale nie wkurwiaj się. Joker my ucięliśmy mu palec.
-Co, komu.
-Czarneckiemu to znaczy nie Czarneckiemu.
-Czyj był to pomysł.
-Rysia.
-Realizujecie pomysły Rysia. Co to on jakiś guru jest, zostawić was samych na pare godzin a wy dopadacie pierwszego lepszego akwizytora i robicie sobie z niego bożka. Czym mu go ucieliście .
-Sekatorem.
-Nie , Nie kurwa , Nie wierze wam .
-To nie ja FiFi go uciął .
KURWA MAĆ (jak on to powiedział [jakim tonem i akcentem] to nie zapomne tego... he he... kuuurwa mać...)
Tekst Filmu według mnie.

TheChronic

Kozioł:
- Zwracasz naszą uwagę.
Fifi:
- Na nas, kurwa na nas, nie naszą i mam to w dupie.

Moim zdaniem najlepszy był Fifi :) strasznie smieszny głos miał taki gryzacy po uszach i to bylo pierunsko smieszne :)

becia_czarna

Fifi: Kozioł będzie następny. Albo nie on zginie już od pierwszego strzału. Albo kurwa nie! Wmówię mu że nie żyje i sam skoczy do rzeki! xD

becia_czarna

Ten film wymiata niema to tamto
FIfi:rysio kurwa zgubiłeś palec czarneckiego?
Fifi:noi co my teraz zrobimy
Kozioł:drugi trzeba uciąć (lol)

Niewiedzialem troche jak to jest :P

Albo jescze
o kaczce bylo cool wogule film BEST

ocenił(a) film na 7
becia_czarna

Podpisuje się pod wszystkimi tekstami. Ten film rządzi. Ogólnie podoba mi się mina pana Lindy jak mówił o tym, że Rysiu jest góru. Ogólnie Rysiu niezłe kity wciska:
- szkoda, ze wy jesteście takie popaprańce...
------
Rysiu: kozioł chciałem cię zapytać ile rzucasz?
Kozioł: co?
Rysiu: no ile rzucasz, młotem?
Kozioł: jakim k***a młotem?
Rysiu: masz buty do rzutu młotem, myślałem, że rzucasz
Fifi: kupiłeś sobie buty do rzutu młotem?
Kozioł: kobieta w sklepie nic nie mówiła, że są do rzutu młotem
Rysiu: A są są, wiem bo kuzyn rzucał
Fifi: K***a kozioł ja nie rozumiem
-----------
(akcja z glinami)
Policjant: co oni tacy śpiący, wszystko w porządku?
Rysiu: Nie panie władzo, nic nie jest w porządku. To mój ojciec, kocha surfing jak nikt inny na świecie, ale ma tylko tydzień urlopu raz w roku. Tydzień urlopu? To nie jest w porządku. Niech pan sobie wyobrazi, ojciec ma chate nad jeziorem a tam jacht i 4 rewy. Super, nie? Właśnie, ze nie, bo nie ma czasu z tego korzystać. Teraz śpi, był w pracy 18 godzin.
-------------
(o cyckach ;)
Kozioł: Ale przecież Rosie ma takie ciemne. Takie...nie wiem jak to powiedzieć...skowyrne.

I ogólnie cała akcja w sklepie z wężem. Trzeba by prawie cały scenariusz przepisać ;)

ocenił(a) film na 8
becia_czarna

Dobry jest Linda w roli Perfekcjonisty. Swietnie mowi te teksty.

Kozioł- A jak nie wygramy?
Joker- wogóle k..wa nie bedziemy tam grali
K- Czyli powiedzenie niegrasz nie wygrasz traci tutaj sens
J- Traci go, k..wa, bezapelacyjnie

ocenił(a) film na 8
gambit_7

Zamachowski
Małe słodkie króliczki [...] Ale jak ktoś mnie wkurwi to te ich małe słodkie łapki zaczynaja mnie denerwować. Czy wy kurwa litości dla zwierząt nie macie?

becia_czarna

to co mnie w tym filmie rozwaliło to wypowiedziany przez Fifiego praktycznie monolog...bo rozmową to tego nawzwać nie można. Oto on :
To posłuchaj, Powiem Ci coś o pieprzonym Jokerze.Czy wiesz co on teraz robi ? Siedzi w jednej z tych kawiarenek na rynku i popija swoją pieprzoną poranną kawkę w małej pieprzonej filiżance. Z wystudiowanym uśmiechem dziękuje młodej kelnerce za cukier i śmietankę, która mu się należy - choć nie używa ani cukru ani pieprzonej śmietanki. "Nie po to stworzono kawę gorzką i czarną, żeby ją słodzić i zabielać" - to jego słowa. Ale niech któraś z kelnerek nie poda mu któryś z tych pieprzonych dodatków- rozpęta piekło. I wiesz o czym on teraz myśli ? Czy myśli co my tutaj robimy ? Nie kurwa, nie myśli o tym wcale, bo to zostało zaplanowane przez niego i on nie dopuszcza myśli, że coś mogło pójść nie tak. Rozumiesz kurwa, czy nie ?
- rozumiem.
- To dobrze....więc o czym on myśli ?Powiedz mi drogi przyjacielu o czym w tej chwili myśli Joker ?
- o niczym
- Nie kurwa. Nie ma takiej pieprzonej sytuacji, w której Joker by o niczym nie myślał. On myśli jak użyć pieniędzy Czarneckiego, żeby załatwić Czarneckiego. Dla niego to jest nic - wziąść dwie bańki. On wynajmując nas, przeznaczy te pieniądze na taką akcję, że gdy skończy z Czarneckim, pan Czarnecki będzie miał tylko jedno wyjście. Wiesz jakie ?
-Nie
-Wypierdalać do Niemiec na ogórki ! Więc nie mów mi że trzęsę portkami na samą myśl o Jokerze. Ja poprostu nie lubię sposobu w jaki się złości i kiedy zadaje te swoje dokładne pytania.Ale co ja Ci będę opowiadał. Sam się przekonasz. Kiedy Joker wypije już swoją kawkę w tej pieprzonej małej filiżance, sprawdzi, czy na swojej czyściuteńkiej komórce ma jakieś nieodebrane połączenia. Konkretnie - czy jest na małym pieprzonym ekraniku telefon Bonusa. Ale wiesz co ? Nie będzie go. I wiesz co wtedy zrobi Joker ?
- Zadzwoni do nas
- Nie. Wcale nie zadzwoni. Wstanie od stołu. Otrzepie się nie wiadomo z czego, sprawdzi jeszcze raz czy jego papieros na pewno zgasł, zaraz potem na ulicy wsiądzie do taksówki, która zawsze bierze się niewiadomo skąd i która zawsze jest Mercem, bo Joker nie jeździ innymi taryfami. I przyjedzie tutaj nie zamieniając z taksówkarzem ani jednego słowa. Ze spokojem podejdzie do bramy odpalając papierosa, którego nie mógł zapalić w taksówce, bo dla niego palenie w samochodzie jest czymś zupełnie niezrozumiałym. I dopiero jego spokój zostanie zmącony przez jeden drobny szczegół. Na początek oczywiście.Czy wiesz jaki ?
- Nie
- Przez pieprzoną deskę surfingową na pieprzonym dachu pieprzonego Forda. I wtedy Joker zrobi coś, czego bardzo nie lubię. Kiedy otworzy drzwi - nie powie nic. Nie przeklnie, nie krzyknie. Popatrzy na nas. Na rozpoznanie wystarczy mu 30 sekund. Będzie chciał z kimś porozmawiać. Ciebie nie zna, z Kozłem nie rozmawia bo ma go za idiotę, z resztą słusznie, więc popatrzy na mnie i będzie miał w dupie że prawie nie mam nosa,i powie coś, czego nie chcę usłyszeć .... nie chcę usłyszeć kiedy powie ... " Fifi, możemy pogadać ? "

ocenił(a) film na 10
becia_czarna

Ogólnie cały film sztos dla mnie najlepsze sceny to : Kozioł i to pytanie o hipermarket,motyw z kaczką,to jak się ubrał w tą koszulę :)) i granie w szachy przez telefon :) Fifi ogólnie to jak sie denerwuje na kozła i rysia i jak opowiada o jokerze :)) Bonus jak płacze i te jego wszystkie przesądy :)))Joker Tez jak się denerwuje na fifiego i kozła , te jego dokładne pytania , i mina wraz z tonem głosu jak mu mówili zo obcieli palec (Rysio-Guru i bożek :) A co do Rysia to ogólnie wymiata ale bardziej mi się podobał kozioł fifi i joker

ocenił(a) film na 8
becia_czarna

- Pan myśli, że kim jesteśmy?
- Nie rozumiem...
- My, nie jesteśmy gangsterami, oni tylko udawali, myśleli że Pan, to Czarnecki. Nie mamy Pana syna, nie wiemy kim Pan jest, nic, kurwa, nie wiemy! Czy może Pan powiedzieć, kim Pan jest????

ocenił(a) film na 7
Przypalowiec

Fifi:
- Odpal mi kurwa, przecież widzisz że prowadzę! Znowu w coś
przypieprzymy, ja już nie mam więcej wolnych miejsc w samochodzie :)

Rysio/Fifi:
- Czy mógłbym cię prosić, żebyś nie palił w aucie?
- Mógłbyś. Ale wątpie żebym cię posłuchał. A wogóle to się zamknij bo ciebie tam nie ma.
- Jestem jestem! I zgaś te fajke bo dym źle mi wpływa na cere.
- Jakbym miał odrobinę skurwysyńswa we krwi to bym cie zastrzelił.
- Jakbyś miał odrobinę skurwysyńswa we krwi, nie jeździłbyś starą landarą... Nie pal! Nie pal, nie pal... nie pal, ni-e pal!
- Dość. Wypieprzaj z samochodu! :)

Aktorstwo Rysia jest tragiczne, ale film i tak zajebisty ;]

ocenił(a) film na 7
bob_Lazar

Kozioł/Fifi:
- Nie jedziemy do kina, musimy gada pochować. Bratu zdechł i on płacze, musze pochować i postawić mu kryż. Mam saperke.
- Pokaż. Wężowi chcesz stawiać krzyż?
- A bo co?
- Co kurwa, biblii nie znasz?


- Zobaczcie kto nas odwiedził!
- Kurwa jasna! Ale gała Rysiu, ale gała...
:)

becia_czarna

- a widziałeś "biali nie potrafią skakać"?
- nie kurwa nie widziałem w szkole byłem

ocenił(a) film na 8
JANK3S

scena z bonusem i koziołem:
bonus łapie go za guzik
-kozioł:co ty wyprawiasz,puszczaj, odbiło ci kurwa ludzie patrzą jak my wyglądamy?
-bonus: poodaj fajke,ostatnia
kozioł: żadnej fajki ci nie podam puść ten pieprzony guzik( joker dzwoni do bonusa)
-kozioł odpierdol sie!
-bonus: nie joker to nie do ciebie
;D
kolejna scena
-Rysio: gracie z kuplami w szachy korespondencyjnie fajowo
Fifi:zabije cie kurwa zabije i nikt po tobie nie zapłacze ani rodzina ani kumple nikt!!
kozioł-gorzej by było gdyby to joker dzwonił wkurwiłby sie
-fifi a tak ja jestem wkurwiony!!!
Rysio: ma racje,wkurwił by się,kto to jest joker?
Fifi: ty będziesz kurwa następny z tym swoim pieprzonym gadulstwem pójdziesz do piachu albo wpierdole was do rzeki i już nigdy nie wypłyniecie


następna:
Joker- teraz opowiem wam szczegóły planu: ale pamiętajcie nawet tacy goście jak wy nie są w stanie tego spierdolić

ogólnie film zajebisty ;D tyle razy go oglądałem że teksty znam na pamięć

pawel997402

Za mocny był Rysio i jego:

- WIADRO I BETOOON!

No i:

- Ty też tak k***a skończysz jak nie zapłacisz!

haha nie mogę:D Betonowe buciki...

becia_czarna

-to nie jest kurwa masarnia!
*
akcja z tym jak Fifi opowiada o Jokerze Rysiowi jest mocna.
*
-wypieprzać do Niemiec na ogórki!(czy jakoś tak)

becia_czarna

Mnie najbardziej rozwaliła cięta riposta Jokera do Rysia, gdy ten drugi powiedział "Jacy wy jesteście żałoooośni!" na co Joker "Spierdalaj" :D

becia_czarna

HaHa, i jeszcze jak wyszli z kina to Kozioł sie pyta Bonusa czy widział jakiś tam film [nie pamietam jaki] a B: nie, kurwa, nie widziałem w szkole byłem...no pewnie że widziałem :)

becia_czarna

HaHa, i jeszcze jak wyszli z kina to Kozioł sie pyta Bonusa czy widział jakiś tam film [nie pamietam jaki] a B: nie, kurwa, nie widziałem w szkole byłem...no pewnie że widziałem :)
a no i jeszcze jak sie Dzoker Bonusa pytał czy coś ze szkolą wykombinuje żeby nie iść, a on na to: powiem że nad jezioro jade, i musiał deske dla potwierdzenia wziąść i póżniej jak ich gliny zatrzymały to Rysio miał nieźle gadane ;D

ocenił(a) film na 7
_Magnum

to było mocne

Fifi: Ku*wa Rysio nie mów mi że kundel zeżarł palec Czarneckiego
Rysio: (kiwnięcie głową)
Fifi: Ku*wa jasna! Co teraz ?!
Kozioł: Drugi trzeba uciąć
Fifi: Drugi ?! Przecież to nie jest ku*wa masarnia, Ja pierdole!

To jest świetne :D

ocenił(a) film na 7
Vampire19

Bonus/Kozioł:
- Zajebista! Miała cycki jak Melani Grifis ;)
- Rosie Perez ma lepsze
- Niż Melani?? Czyś ty oszalał...

:D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones