PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=554556}

Czas wojny

War Horse
7,1 47 944
oceny
7,1 10 1 47944
4,8 16
ocen krytyków
Czas wojny
powrót do forum filmu Czas wojny

Zmieniam ocene

ocenił(a) film na 9

Na początku obejrzalam film, az tak mi sie spodobal , ze kupilam sobie ksiazke. Film byl bardzo dobry lecz byly tam ,, zle watki", w ksiazce gdy oral pole to nie padal deszcz tylko kon ciagna plug ze stara klacza ktora posiadali. Dopiero zaczynam ja czytac i pewnie wysledze jeszcze kilka bledow. Dlatego zmienilam oxene z 10/10 na 9/10. Druga rzecza jest to ze tytul to kon wojny.

ocenił(a) film na 8
Marix8

"Złę wątki" ? "Błędy" ? Błędem w filmie jest jeżeli film nie jest spójny jako całość, a nie jeśli odbiega od książki. Film jest na podstawie książki, ale reżyser ma prawo zmieniać ile chce i to nie są błędy, tylko świadoma zmiana historii.

ocenił(a) film na 9
SmaugTheGolden

Ni wiem ale to sie kupy nie trzyma. Lecz tych zmian jest za duzo :-(

ocenił(a) film na 8
Marix8

To, że odbiega od książki nie znaczy, że się kupy nie trzyma. Ja nie znam książki i uważam, że jako film bardzo dobrze trzyma się kupy. Po "Hobbitach" nauczyłem się nie zwracać uwagi na zmiany między filmem a książką, nawet jeżeli jest ich za dużo...

ocenił(a) film na 6
Marix8

Niewybaczalna roznica ktora wg. mnie rujnuje jest koncowka .Gdzie watek walki z tezcem , gdzie jest wyjasniony motyw dlaczego Albert dostal konia

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones