PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=623874}

Czas zapłaty

Welcome to the Punch
6,1 11 919
ocen
6,1 10 1 11919
Czas zapłaty
powrót do forum filmu Czas zapłaty

smieszny film

ocenił(a) film na 3

Straszna kicha z przegieciami. Nie da sie tego ogladac tak samo jak badziewna lotna brygada

ocenił(a) film na 7
waga55

sam żeś jest badziew

ocenił(a) film na 3
soviet100

żeś..co za ćwok

ocenił(a) film na 7
waga55

he he

waga55

Tak straszna :) W 90% realnie oddana fizyka broni i strzałów. Jesteś gościu MŁOTEM.

ocenił(a) film na 3
zmitrukiewicz

9/10 buhaha od razu widać, że wiocha dorwała sie do ogladania i byle gówno ze strzelbami powoduje, że włosy na jajach stają

waga55

ciekawe od czego i co ci w Wanted - Ścigani stało -.-

ocenił(a) film na 3
kardas

czy ja oceniam kogos za to jakie oceny postawil? wiec sie odwalcie od mojej

waga55

cytuje twoja wypowiedz: "9/10 buhaha od razu widać, że wiocha dorwała sie do ogladania i byle gówno ze strzelbami powoduje, że włosy na jajach stają".

Oj dzieciaku dzieciaku, żałosny jesteś. To faktycznie nie jest ocena tego co ktoś inny ocenił. To ja sie obsmialem, ze oceniłeś kiłe, która jest totalnie nierealna na taką note ;]

ocenił(a) film na 3
kardas

kazdy ma swoj punkt widzenia i o gustach sie nie dyskutuje. polowa tych oszolomow ktora sie tutaj wypowiada nie potrafi napisac kilku slow z sensem a tylko atakuje za to ze akurat im sie film podobal a dla kogos innego byl kicha. Dla mnie zarowno ten jak punch to gatunek ponizej oceny zarowno pod wzgledem fabuly jak i antypatycznych aktorow.

ocenił(a) film na 7
waga55

Mistrzu wybacz!!!!!Faktycznie przy " Arcydziele" jakim są Kroniki Mutantów które osobiście za takie uznałeś ten film to totalna kupa.Ale wybacz nam , ludziom ze wsi że podczas oglądania tego filmu dobrze się bawiliśmy i że się nam podobał.

ocenił(a) film na 3
Shade83

To wypad na wiche i delektuj sie tym arcydziełem. Kroniki mutantów jak i ostatnio wyprawa na zachod lowcy demenow oceniam wysoko bo jest to kino poza normalna ocena tylko idiota nie potrafi tego zrozumiec.

ocenił(a) film na 7
waga55

Poprawka tylko idiota nazywa te gnioty arcydziełem, wypadam na swoją wiochę delektować się Welcome to the punch, a ty gnieźdź się w swoim mieszkanku w bloku jak szczur w klatce i snij że jesteś od kogoś lepszy że mieszkasz w mieście prostaku.

ocenił(a) film na 7
Shade83

Dokładnie :DD

ocenił(a) film na 3
Shade83

83 rocznik i wszystko jasne. Szczaw. Na taki dom jaki ja mam to ty do usranej smierci nie zarobisz tym bardziej ze masz problem z interpretacja tego co sie do ciebie pisze. mozna dac jakiemus filmowi 10 i mowic ze jest to arcydzielo, bo jest poza normalnosci, tzw wybitne ale nie ma nic wspolnego z sensem. kpw?

ocenił(a) film na 7
waga55

Może i nie zarobię bo nie muszę, a ten twój dom to pewnie zasługa twoich starych więc się nie chwal cudzymi osiągnięciami.Moja śmierć nie będzie usrana bo póki co zwieracz mam sprawny, lepiej martw się o siebie.

waga55

Hahaha! IP - Sosnowiec i wszystko jasne :P

Nie wiem skąd taka nienawiść do tego filmu, ale jako, że nie podałeś nawet dwóch sensownych argumentów to stwierdzam (i pewnie nie tylko ja), że film ciebie przerósł i go nie zrozumiałeś.

ocenił(a) film na 3
wiaczo

Nic mnie nie przeroslo, bo kiedy ja ogladalem filmy to ty wlaziles pod szafe i szukales nocnika. Nie jestem z sosnowca i nie nawidze tej wiochy jak i calego zapyzialego slaska.

waga55

No to poproszę o konkretne argumenty, dlaczego ci tak nie odpowiada ten film, bo jak na razie to tylko pokazujesz jaki masz ból dupy do wszystkich, a nawet nie potrafisz podtrzymać swojej oceny.

No, jeszcze wczoraj IP wskazywało na Sosnowiec, dziś na Siemianowice - i to i to zadupie :P A argument pokroju "ja oglądałem filmy kiedy ty..." to wytaczają dzieci w przedszkolu - jeszcze został argument pt. nie masz dziewczyny i głosujesz na PiS, a osiągniesz totalne dno.

waga55

I dlatego właśnie oceniasz filmy z minionej epoki jako arcydzieła a wspolczesne jako gnioty. Mam gdzieś ile masz lat, dla mnie twoj gust to sraka, z ktorej przez tydzien sie nie idzie domyć

ocenił(a) film na 6
waga55

Spójrz do lustra, w nim zobaczysz ... No i co zobaczyłeś? Podpowiem - frustrata.

ocenił(a) film na 3
waga55

Zasnęłam po pół godzinie :)
A tak swoją drogą-niezły ubaw miałam,czytając te tutaj komentarze.

ocenił(a) film na 1
aerivin

Hehe, mi tez pomogl na bezsenosc... A tu ktos klepie, ze kogos ten film niby przerosl... Qrwa, wszystko w tym gniocie nieudane i tak wtorne, ze az przykro sie robi.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones