PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=546233}

Czas zbrodni

Ticking Clock
5,6 3 671
ocen
5,6 10 1 3671
Czas zbrodni
powrót do forum filmu Czas zbrodni

Ten film jest tak głupi i źle zrobiony, że aż głowa boli. Za milion dolarów bym w nim nie zagrał nawet drugoplanowej roli!

Mousefromhouse

No to ja nie wiem co jest głupsze, czy ten film (jeszcze nie wiedziałem ale zaraz go obejrzę) czy nie zgranie drugoplanowej roli za milion dolarów.
Ja za taki milionik, to nawet na drugim planie dwoiłbym się i troił by zagrać nie tylko jedną rolę ale nawet całe tło do filmu.

wingerman1

racja:)

ocenił(a) film na 1
Mousefromhouse

Za milion dolarów można by się jednak poświęcić ;) ale zgadzam się co do opinii o filmie. Oglądając ma się wrażenie, że to jakiś amatorski projekt powiedzmy licealistów. Trudno uwierzyć, że to normalny film robiony na poważnie przez dorosłych ludzi z jakimś już przecież doświadczeniem.

ocenił(a) film na 4
Mousefromhouse

kolejna slabizna z cuba robiona na rynek DVD... ilosc glupoty jaka zawarta jest w scenariuszu sprawia ze naprawde ciezko wysiedziec do konca... do tego dochodzi jeszcze pol amatorska produkcja... szkoda mi McDonougha i Ariasa bo stac ich na wiecej niz taka cienizna...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones