PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=127613}

Czasem słońce, czasem deszcz

Kabhi Khushi Kabhie Gham...
6,9 47 199
ocen
6,9 10 1 47199
6,2 11
ocen krytyków
Czasem słońce, czasem deszcz
powrót do forum filmu Czasem słońce, czasem deszcz

Uważam ze to Jeden z najlepszych filmów które obejrzałam, długość filmu w sam raz początek, koniec środek jest po prostu piękny...Gra aktorska bardzo dobra aczkolwiek nie podobała mi się gra Kareeny Kapoor....Mogę tylko zachęcać do obejrzenia filmu osobę która go nigdy nie oglądała ;-)

użytkownik usunięty
Kajol0308

Kareena z racji swojego gwiazdorzenia i zadzierania nosa IDEALNIE pasowała do roli 'Poo', bo w końcu praktycznie nie grała, ale była sobą. U Kapoorów jakoś tak mają ;/

Dokładnie można to nazwać "zadzieraniem nosa " właśnie dlatego strasznie mnie denerwuje..To nie był mój pierwszy film z Kareeną i w każdym filmie tak robi..Eh

użytkownik usunięty
Kajol0308

Rozmawiałam z ludźmi, którzy byli statystami na planie jakiegoś filmu i mówili, że strasznie gwiazdorzy i strzela focha. 2 godziny przygotowań, makijażu, poprawek a ona mówi ,że tego nie zagra -.-

Dokładnie więc nie wiem czy pasuje mi do filmów Bollywood...Zawsze wydawało mi się że aktorzy z Indii są bardzo sympatyczni..Niestety nie wszyscy..

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones