PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=127613}

Czasem słońce, czasem deszcz

Kabhi Khushi Kabhie Gham...
6,9 47 202
oceny
6,9 10 1 47202
6,2 11
ocen krytyków
Czasem słońce, czasem deszcz
powrót do forum filmu Czasem słońce, czasem deszcz

Fuuuuuuuuuuj

ocenił(a) film na 1

Co za kleska cud ze wytrzymalam do konca tragedia poszlam na ten film bo zachecila mnie recenzja w miesieczniku "film" az 5 gwiazdek ide do kina pelna nadzieji a tu juz pierwsze 10 minut jest tragiczne.Nie chce nikogo obrazac ale ten film naprawde jest straszny moze jakbym miala 10 lat to by mi sie podobal.Najbardziej modlilam sie zeby przestali spiewac.Dziwie sie ze taki miesiecznik jak "film" moze promowac takie artystyczne dno.Ci ktorzy sie zemna zgadzaja niech domnie pisza a ci ktorzy sie zemna nie zgadzaja niech tez pisza tylko bez obrazania bo to jest moje zdanie na temat tego filmu i nie musicie sie z nim zgadzac. Pozdrawiam!

użytkownik usunięty
PAPA

Ależ, dziewczyno, idziesz na klasyk Bollywoodu i nie wiesz czego się spodziewać? Wiedza o filmie wskazana - w dużych dawkach. To tak jakbyś poszła na klasyk B made in Hollywood i dziwiła się, że ciągle strzelają. Gazetki filmowe czasem poczytaj, a internet służy również zdobywaniu wiedzy. Życzę owocnej nauki, która pozwoli Ci uniknąć niepotrzebnych rozczarowań w kinie. Kasia

ocenił(a) film na 1

wiedziałam czego sie spodziewac ale naprawde myslalam ze to bedzie na troche lepszem poziomie nie wiem czy czytałas ta recenzje ale bylam przekonana ze to bedzie troche lepsze to tyle dzieki pa.

PAPA

No to moje zdanie to: film był ciekawy, przyjemnie się go oglądało. Nie wiem, jakie tu filmy oglądsz, skoro uważasz ten za gniot

ocenił(a) film na 1
ANNACONDA

Ogladam normalne filmy :) ale wiem ze juz nie obejrze nigdy hinduskich filmow bo to nie dlamnie jednak wole amerykanski kicz niz hinduski pewnie dlatego ze wychowalam sie na bajkach Disney'a:).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones