PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=127613}

Czasem słońce, czasem deszcz

Kabhi Khushi Kabhie Gham...
6,9 47 202
oceny
6,9 10 1 47202
6,2 11
ocen krytyków
Czasem słońce, czasem deszcz
powrót do forum filmu Czasem słońce, czasem deszcz

Widziałem tylko kawałek. Nie dał bym rady obejrzeć całego. To już filmy Uwe Bolla są lepsze.

ocenił(a) film na 10
Grzana_666

Bollywood ma swój urok i trzeba to lubić... jesteś pusta jeżeli wolisz uew bolla i w ogóle go oglądasz- i jak można oceniać film po kawałku?!?!?!

użytkownik usunięty
emillo97

Bollywood jest wyjątkowe :) Trzeba mieć trochę oleju w głowie i serce, żeby zrozumieć całość. A ich największą zaletą jest to ,że (w 90%) się płacze (przeważnie jeżeli jest się kobietą :D)...
Jak można oglądać taki szajs? Oglądam od 4 lat i jakoś daję rade :>

ocenił(a) film na 8

Popieram, ale z tymi 90% to bym nie przesadzała xD

użytkownik usunięty
Seniorita_Paulita

Oczywiście mówię o tych dobrych filmach, nie o takich które ogląda się z miną "wtf?" :P

ocenił(a) film na 8
Grzana_666

Ja osobiscie nigdy nie przepadalam za takimi klimatami, ale ten film jest poprostu świetny. Muzyka super, niektore sceny śmieszne, gra aktorow też świetna. Czego chcieć więcej.

ocenił(a) film na 8
olka19_19

Doskonale Cie rozumiem. Ja rowniez nie przepadam za bollywoodem, ale ten film mnie zaskoczyl, a raczej zaskoczona bylam sama soba podczas ogladania go. Myslalam sobie co za sentymentalny kicz, a zarazem mialam lzy w oczach :) piekne piosenki, muzyka, kolory, krajobrazy...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones