PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=266332}

Czasem tak, czasem nie

Kabhi Haan Kabhi Naa
6,5 1 260
ocen
6,5 10 1 1260
Czasem tak, czasem nie
powrót do forum filmu Czasem tak, czasem nie

podobno ulubiony film Shahrukh Khana... Mi osobiście się podobał, fajny taki, na luzie chodź widziałam dużo lepsze :):)

ocenił(a) film na 10
joli

Film nie był zły, szczególnie jak oglądało się go na dużym ekranie na Polach Mokotowskich ok. północy :))
Słabszy moment to ta koszmarna gangsterska piosenka i pseudostrzały z karabinów.
Aana też mogłaby być ładniejsza :)

Diallo

Moim zdaniem to jest najgorszy bollywoodzki film jaki widziałam. Pola Mokotowskie nie dodały mu uroku. A co do piosenek to ta weselna piosenka była jeszcze gorsza.
Ogólnie rzecz biorąc nie polecam.

ocenił(a) film na 4
Diallo

Lol, a dla mnie jednym z lepszych momentów była wlaśnie piosenka gangsterska. :)Ogółem film się nie podobał...

ocenił(a) film na 7
Diallo

daj spokój, jedną z rzeczy, jakich temu filmowi zarzucić nie można (przy ogólnej refleksji, że nie jest najlepszy), to brak urody głównej bohaterki. Aana naprawdę prześliczna

ocenił(a) film na 6
joli

Zgadzam się choć widziałam lepsze ten też mi się podobał. Nawet w pewnych momentach miałam wilgotne oczy (np. scena gdy ojciec wygania Sunila z domu), no ale ja ogólnie mam oczy na mokrym miejscu :)

ocenił(a) film na 10
joli

a mi się bardzo podobał..jest taki (inny) ;)
hihi ale dobrze, że na końcu pojawiła sie Juhi Chawla x) bo inaczej to film jak dla mnie skończyłby się tragicznie ^^

ocenił(a) film na 9
joli

Dla mnie każdy film, który oglądnęłam z Shah Rukh Khanem ma w sobie to coś ;] Film mi sie podobał,ale niewiem czy na tyle żeby sięgnąć po niego po raz drugi.Trzeba zauważyć też kiedy był on kręcony,bo to też jest istotne.Myśle,że gdyby nakręcili ten film kilka lat później byłby bardzo różny od wersji z tego roku.

Daje mu 9/10

użytkownik usunięty
Jewel_B

Shah Rukh Ma po prostu w sobie to coś^^ Zresztą on sam czuje sentyment do tego filmu:) Piosenka weselna tragiczna fakt! Do tego głos Udita podkładali temu przeszczepowi, a SRK podkładał jakiś Amit Kumar, który miał głos 60 letniego faceta!

ocenił(a) film na 5

Tak, wystarczy że gra w nim SRK i tyle ... :* Młodziutki taki słodki miło się ogląda

ocenił(a) film na 6
joli

Myślę, że jest to ulubiony film SRK ze względu na ukazanie relacje rodzice-syn. SRK bardzo szybko stracił swoich rodziców, możliwe, że w jakiś sposób sceny z filmu odzwierciedlają jego życie rodzinne

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones